SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249999

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Jedziesz Wchuta - widzę, że nie poddajesz się.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Wuchta
Przeczytalem wlasnie caly dziennik i...

za 3-4 lata moze bede osiagal zblizone do Twoich wyniki (marzyciel )

jednak raczej za 8 :)
ale bede sledzil z uwaga zwlaszcza ze i wzrost podobny i sport zespolowy kiedys ten sam :)
A tak powaznie GRATULACJE i wyrazy uznania
BAMF


By ruszyc miesnie trzeba ruszyc glowa

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Wodyn - skleję i poproszę Hellssinga o wstawienie a co tam niech troszeczkę po mnie pojadą
Jeden dzien w tygodniu przerwa przyda się od siadów zwłaszcza , że coraz ciężej jest +2powtrz.
Muszę przywyknąć do zakwasów

Oride - witam po dłuższej przerwie. Staram sie jak mogę aby ciągle poprawiać wyniki siłowe

Bamf - mam nadzieję, że uzyskałeś kilka cennych wskazówek do tego aby za 4 lata trenować takimi ciężarami jak ja. To nie jedyny dziennik na pierwszej stronie jest link do poprzedniego również zapraszam do lektury.
Konsekwencja, dieta i ciężki trening to podstawa wyników siłowych i atletycznej sylwetki.
Koszykówka kiedyś moja wielka pasja (ciągle oglądam NBA)
Wzrost z jednej strony przeszkadza (potrzebna duża masa mięśniowa aby dobrze wyglądać) a z drugiej strony jak już uda się zbudować to mały respekcik. Niestety jeszcze troszeczkę potrwa zanim będę budził respekcik ale nie poddaję się...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troszkę mi brakuje... co za skromność Gdyby kręcili film Diablo na postawie gry, to spokojnie mógłbyś kowala zagrać
Gratuluję wyników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Morales - dziękuję ale ciągle nie jestem zadowolony ze swoich wyników siłowych (przy kosmicznej wadze 130kg ) oraz wyglądu za dużo fatu. Walczę, walczę może kiedyś dożyję dnia kiedy będę zadowolony ze swoich osiągnięć...

Pozdrawiam

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najważniejsze, by zawsze mieć jakiś cel. Wtedy chce się więcej pracować. Ja też sobie wysoko poprzeczkę postawiłem, zobacz na filmiki na moim blogu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
i jak Wuchta będziesz brał venom ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Hej wuchta. A propo Venoma to Ci powiem, że mój brat stosował spadł 3kg ładnie się wysuszył i wogóle nie robił aerobów tylko trening na mase i dieta na mase. Więc działa ładnie . Tylko ładnie sie mozna przetrenowac pozniej. Bo treningi na speedzie są ładnym. Dlatego najlepiej mieć partnera treningowego żeby wtedy pilnował nas.

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Morales - poprzeczkę zawsze stawiam wysoko ale czasami to mnie przerasta. Ciekawe filmiki wkleiłeś. Wymiatacze

Pereziusz - venom, brałem 3 razy po 1 caps przed siłką i musze powiedzieć, że czesało jak cholera. Serce waliło jak dzwon Zygmunta, potliwość zwiększona a przy moim nowym treningu (gdzie czasami po 15-30powtórzeń) to oddechu nie mogłem złapać. MAm całe opakowanie ale zostawię na później przed wakacjami chyba. Obecnei będę łykał thermo speeda , którego sobie chwalę (jako jedyny). Co do venoma to była tylko jedna caps a co by było gdybym łyknął 2 lub 3 jak jest zalecane do mojej wagi - chyba już bym pisał z góry do Was Jest bardzo mocnym suplem jak dla mnie także max 1 caps będę łykał ale w późniejszym okresie.

BdWielki - zauważyłem, święte słowa. Można trenować i trenować bez końca. Power na maxa. Fajna zabawka.

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-01-03 09:56:57

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wuchta

nie masz kosmicznej wagi - na ten wzrost, typ budowy i staż - norma

gdybys nie trenowal bardzo mozliwe ze nabieralbys tluszczu do takiej wlasnie wagi

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium