SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250121

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie zrezygnuje

w bydgoszczy troche ****owo bo cala rozkopana i nie ma jak posmigac

jak chcesz to przesle Tobie na pw mój numer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
venom i spadek libido bzdury!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295




Dzisiaj odebrałem paczuszkę - WHEY MAXX 4,4KG BIAŁKA Z PVL, WITAMINKI DLA MAŁŻONKI I DLA MNIE, ŚCIĄGACZE NA NADGRASTKI, tylko jeść i rosnąć


Wodyn - w progresji wiadomo rozgrzewka zawsze jest tylko, że po 2powt. więcej wykonywałem. Teraz zmniejszę jak radzisz.

Czyli WL ma być rozgrzewką do kolejnych ćwiczeń? Tak do tego nie podchodziłem. Teraz zmienię nastawienie psychiczne i będę czuł się jeszcze większym siłowym bogiem

W poduszkowcach zwiększam ciągle ale do 250 jeszcze daleka droga. Po 5 dniach testowania venoma - dzięki Bratu Przemkowi - nie pamiętam abym miał problem z "małym" Małżonka nie uskarżała się

Russel - Przemek również prześlę Tobie mój numer tel. na przyszłość


Hades - może uzależnione to jest od organizmu i wersji? JA mam 500...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
no przeciez nie zmyslam

ale kiedy to było... 2007 rok wiec wersja inna


ale Wuchta skoncz juz te venomizacje, proszę

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Potwierdzam ja po venomie gdzies torche ponad rok temu tez zanotowalem spadek libido , a mam doswiadczenie w rozpoznawaniu tego problemu

Ale tamta versja byla z***ana bo zjechalem 10 kg w 2 tygodnie i tyle samo wrocilo szybciej jak odstawilem

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
dobrze Ci idzie oby tak dalej ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
miałem 500/200 500/150 400/200 tylko ten ostatni ze wzzgledu na b12 powodował u mnie reakcje organizmu w postaci wysypki!! natomiast czułem sie na niach jak młody Bóg, btw wstawałem rano do poki nie wziałem venoma chodziłem jak jakiś Bej, wziałem venoma i juz było ok!!

jak sie skonczył pilem rano tigery powerady i jakos nie odczuwałem tego zamulenia!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Wodyn - venomik dalej będzie stał na półeczce i czekał za swoją kolejką


Owna - nie straszcie mnie spadkiem libido bo latem wręcz wskazane bardzo wysokie, lato, plaża, wieczorne spacery po plaży i częste przerywniki...


Perez - powoli ale systematycznie do przodu i to cieszy.


Hades - o tak, uwielbiam czuć się jak młody bóg także nie kuś bo jeszcze nie dorosłem do venomika

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Wczorajszy trening "B6" klatka i triceps lekko, barki ciężko

--- WL 112x5x3
--- dociskanie 122x5x3
--- dociskanie "1cm" 180 - 200 - 220 - 240 - 260 - 270x2
--- poręcze 3x8


--- wyciskanie jednorącz stojąc chwyt neutralny 3x8 - 34 - 38 - 38 (+2kg)

--- wyciskanie siedząc od czubka głowy 3x12 - 80 - 90x9 - 90x9

--- seria potrójna 3x15+15+15:
a) wznosy bokiem
b) wznosy w opadzie
c) wyciskanie stojąc - 9kg

--- szyja, przedramię, łydka - wykonane


Wrażenia:

Dociskanie "1cm" tu ładnie już 270kg a do 300kg już nie dużo...

wyciskanie jednorącz - tu nastawiłem się i liczyłem po cichutku na 40kg ale jeszcze nie dla psa kiełbasa. Przy 38kg pojawia się problem z utrzymaniem równowagi nosi mnie na lewo i prawo.

wyciskanie od czubka głowy - tu nadal kupa ale nie we wszystkim nie będę najlepszy nie leży mi to ćwiczenie

seria potrójna - hm... cieszę się że już wszystkie powtórzenia są zaliczane także może na kolejnym treningu uda się cuś dołożyć


Jutro WL i triceps - może być ciekawie

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
wiec tak
-nie przesunales progresji

-nie podawales w nawiasach ciezaru z ost treningu w wiekszosci cwiczen

-nie napisales czy robiles lydki, brzuch i szyje


co do wyc jednoracz - rownowaga przyjdzie, nie boj sie balansowac wychyleniem w bok i wystawieniem przeciwnej reki w bok
zaczynales od 2 razy mniejszych obciazen, wkrotce beda znacznie wieksze

wyc od czoła- sadze ze powinienes zaczac bardziej zastaniawiac sie nad przesuwanie progresji lub dodawaniem po 2,5kg na trening, bez wolnej amerykanki

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium