SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249996

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
Fajny dziennik,przyglądam się bacznie i mam nadzieję że pójdzie 300 do końca roku,a u mnie 250
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Wuchta sorry za spamik w postaci tego postu
Powiedz mi jeszcze czy ,,masacra olimpu,, to też supel który mam dodać do listy moich zakupów ?
No i wedłóg Ciebie po regeneracji co powinienem zapodać jako pierwsze monohydrant vitalmaxa czy może coś jak masacra albo inny stack .
Z góry dziękuję

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Bamf - nie rzucaj tylko goń synalka goń

Demolub - skos to moja słaba strona niestety w szczycie mocy może 160kg na kilka ruchów.
Sam jestem zdziwiony, ze siła mimo upałów do góry. To się nazywa super plan

Sene - bardzo się ciesżę, że powolutku mogę wykonywać siady na łdnych ciężarach. Jest mi potrzebne aby 300 wciągać jak szmatę
Sumo nie próbowałem , może się skuszę ale obawiam się o kolano czy nie strzeli. 200kg w seryjkach hm... myślę , że do gwiazdora wyrobie się

Messi - powoli rozkręcam się. Stopniowo do celu.

Bartek - własnie poruszyłeś ciekawą kwestię. Nie wiem skąd ale w tym ćwiczeniu idę jak szalony, może dlatego , że powroty do dużych ciężarów są szybkie i nogi pamiętają jak ćwierć wieku temu tyle dźwigały.

Korektor - życzę Tobie również 300kg co tam bedziemy w drobne sie bawić

Demolub - moim skromnym zdaniem daj kretke tą co wymieniłeś lub z inkosportu x-treme. Jesli zaś stack to masacry nie polecam lepiej no-xplode, deca stack z nutrabolic lub zachwalany ale jeszcze nie testowany przez ze mnie crack. Jak masz pieniążki to z doriana również będziesz zadowolony.


Dzisiaj se odpoczywam, regeneruję i przygotowuję psychicznie do 15-tek jutrzejszych.

Wieczorem wkleję zdjęcie paczuszki z supelkami jakie dokupiłem.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Kurde, jakie kg

Unoszenie bokiem 27 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
łatwo nie było ale trza byc twardym

Jesienią będzie lepiej gdyż temperatura niższa, dobry stack zapalnowany (dorian), dużo białka, super trening i 400kg w ciągu padnie

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
400kg? chyba w rozgrzewce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
nie paski Niedźwiedziu tylko magnezja

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Only magnezja hehe dobrze Hels prawi

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
ladnie idzie caly czas

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
na wiosło jednoracz to albo magnezja w chwycie zamkowym albo paski

ale jesli paski to w rozgrzewkach jak najdłuzej bez paskow

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium