SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 251250

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Polaco - rozkręcam się powoli. Plan na siłę rozpoczęty w tym tygodniu.

Animal - nie ma sprawy. Polecam się na przyszłość.

Helssing - w moim wieku to już chyba normalne (wiecznie coś strzela, boli). Boczny akton zaczął boleć więc nie szarżowałem dalej tylko odpuściłem.

Miętki - szrugsy , hm... zawsze muszę do tego ćwiczenia zaczynać od małych ciężarów i stopniowo zwiększać ponieważ jeśli wchodzę od razu na serie właściwe wówczas pod łopatką coś się nadciąga i wówczas kilka dni boli mnie w tym miejscu. Niestety wczoraj tak było - bez rozgrzewki i w drugiej serii już czułem to miejsce pod łopatką. Taki stary a taki głupi nieraz jestem.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
A myślałem, że to 100kg w szrugsach to waga jednej sztangielki

A na poważnie to unikaj tych kontuzjogennych ćwiczeń jak tylko się da. Swoją drogą czworoboczne po ciągu też powinieneś dobrze czuć bo z małym garbem wciągasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Postaram się wyeliminować ćwiczenia kontuzjogenne aby nie przekreśliły drogi do celu.

<<<<<<<<<<<<<<<<NIEDZIELA REGENERACJA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Ale w sposób aktywny tzn spacer z Małżonką nad maltą i to kilka kilometrów a zakwasy na łydkach takie , że szkoda mówić. Dodatkowo sobotni trening łydek i przerw między seriami około 20-30sekund daje się dzisiaj odczuć. Ledwie chodzić mogę.

Dzisiaj kolejny trening MC postanowiłęm , że jednak jadę według planu i wchodzę na kolejne procenty, tydzień drugi. Jak będzie zobaczymy....



Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2008-08-04 08:08:22

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
witam
postawiłem w ankiecie że te 300kg pójdzie i tez tak mysle,chodz boje sie pomyslec o takim ciężarze
pozdrawiam i życze powodzenia
SOGACZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Będę śledził jak poprzednio.
Powodzenia, napewno uda ci się podnieść te 300 kg!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Dzięki za wsparcie. Postarama się nie dać plamy

Dzisiejszy trening Plecy, biceps

a) martwy według planu

81%x5 - 210kg - z odkładaniem
83%x5 - 215kg - z odkładaniem
85%x5 - 220kg - z odkładaniem
85%x5 - 220kg - płynny ruch

b) dzień dobry 80x5, 100x5, 110x5

c) ściąganie rączek wyciągu z góry szeroko 3x10

Biceps:

a) uginanie sztanga łamana 50x7, 60x4 i ból w prawym bicepsie

b) uginanie na przemian sztangielki 3x8-6

c) chwyt młotkowy na wyciągu 3x10

Wrażenia:

Super , że udało się martwy zgodnie z planem. 210, 215 i pierwsza seria na 220kg z odkładaniem za każdym powtórzeniem także ogólnie szyn. Niestety w drugiej serii na 220kg wiedziałem , z eni edam rady 5 powtórzeń za każdym razem odkładając dlatego już było z płynnego ruchu. Plan jest ciężki ale mam nadzieję, że przyniesie efekt. Na chwilę obecną wszystko zgodnie z planem mimo , że dopiero drugi tydzień. Dzień dobry też lekki progres, jeszcze przyjdzie czas na duże ciężary. Biceps no cóż lekki ból w prawym bicepsie dlatego trening tej parti na mniejszych cięzarach na fajną pompkę. Nie ma co ryzykować kontuzji.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
pięknie jak mówisz schody dopiero sie zaczynają ale dasz rade trzeba psychicznie sie nastawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
Z tym wiekiem to pojechałeś po całości. A co ja mam powiedzieć? Zaczynam czuć się naprawde emerytem.
Trzymam kciuki i będę kibicował.

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
idziesz po całości nie zważając na przeszkody

ja jak widać po tescie wznowiłem treningi jak i wypiski w moim dzienniku, zatem zapraszam

Bracie Puchacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Dobrze jest Wielkoludzie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium