SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250092

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9871
Forma dopisuje,jest dobrze,w poprzednim wyciskaniu po prostu slabszy dzien.Byłem kiedyś tez w bylej kwaterze Hitlera w Gierłoży obok Kętrzyna-polecam,fajne wrazenia dla miłośnikow tego typu rzeczy i historykow:)
Aa i zakupiłem kaftan centuriona:)

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Milej wycieczki zycze, czekam na zdjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę moje strony odwiedzisz :) Ja mam ciotkę w Kętrzynie i do samego Ketrzyna 70 km. Może będziesz przez Lidzbark jechać ?
Dzięki za porady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wuchta

co do wklejonych cwiczen

1: patrz zeby za malo ciezaru nie dawac w hack przysiadach

2: najmocniej je przywal w dniu 10A - bo poprzedzaja dzien M Ciagow


3: w dzien 10B moze byc siad przedni bo 10B poprzedza dzien przysiadu a nie ciagu





co by tu jeszcze

aha

przy roznej budowie ciała roznie sie ustawia wysokosc bioder do ciagu, nie masz budowy z krotkimi udami wiec nisko z dupa lepiej nie schodzic a za to mozniej pracowac najszerszym [uzmysłowisz OCB na tych hack siadach... ktore mozna by nazwac MC ze sztanga za nogami]

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
A bedziesz miał hack siady na 15 powt?

Jeżeli tak to odechce Ci się ton potu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
na 15 na razie 100kg na prostowanie nog nie wziął

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2009-09-30 21:17:06

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Eee jak patrze na Jego wyczyny to mi się odechciewa ćwiczyć bo się czuje mierny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem Ci że ty nie jeden, ale z drugiej strony to niezły doping :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
3dni wymieniali za punktyszok,

ale to dobrze, oby stało się regułą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
schnapik - forma całkiem, całkiem co będzie widać na wypisce

Zwierzolud - wycieczka super. Super miejsce i ten klimat KAftan o to super. Będą wyniki.

Rrumcek - było super. Zwłaszcza, że jestem historykiem i pasjonaten II wojny.

Sevrond - szkoda, że tak późno napisałeś. Z całą pewnością wleciałbym na szejka proteinowego. NAstępnym razem napisz szybciej.

Wodyn - dzięki za wskazówki. Już wplecione do treningu.

adzik - nie jest aż tak dobrze ale jest ciut lepiej

bic - sam byłem w szoku jak po 3 dniach kurier zapukał do drzwi. Byłem przygotowany, że poczekam standardowe 4 tygodnie. Może teraz poważnie potraktowali stałego klienta

za chwilę wypiska z A15 rewelka.....

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium