SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 251183

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Adzik - fantazja, fantazja bo fantazja jest od tego aby bawić się, aby bawić się na całego Dam radę

Helssing, Bartek - magnezję już mam ale zielkimi krokami zbliżają się męskie ciężary i wiem, że sama magenzja nie da rady Muszę zainwestować w paski aby chwyt mnie nie ograniczał.

TomQ - powoli rusza POZNAŃSKA LOKOMOTYWA ZWANA WUCHTA

Wodyn - w wiośle zastosuję magnezję i powinno pomóc. Nad paskami myślę głównie pod MC kiedy przyjdą jesienne obciążenia
Paski włączam wówczas jak naprawdę chwyt nie daje rady.


Wczoraj przyszła paczuszka z sklepu SFD. Zdjęcia wkleję później. Część jest moja a część Przemka, który rozpoczyna przygotowania do AMWLKP jakie odbędą się w Poznaniu okolice grudnia zarówno w WL jak i TS. Potencjał spory wystarczy oszlifować diament i będzie szyn...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Wuchta no nie żartuj z tymi paskami do ciągów. Jesienią na pewno będzie łatwiej utrzymać gryf. Magnezja powinna wystarczyć w zupełności Nawet na męskie ciężary

PS: W końcu ciąg jest tak mocny jak mocny jest chwyt zawodnika.

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2009-07-23 09:29:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
No to czekamy na zdjęcia supli

Ty nie startujesz w WL? z tym kolega rozumiem

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
paski do wiosła jednoracz[nie ma jak zastosowac chwytu przemiennego] jeszcze rozumiem ale do ciagow u zawodnika ... nie bardzo

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2009-07-23 11:56:59

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Sene - paski musze mieć bo chwyt cieniutki Magnezja wystarcza do pewnego pułapu 26okg a później bez pasków nie dam rady a moc w plecach jest.
Jestem tak słaby jak mój chwyt

Bartek - tym razem to nie za wiele ale jak na masowanie to wystarczy
Chętnie, może wystartuję ale poza konkursem gdyż lata studenckie dawno juz za mną i wiek nie ten (można mieć tylko 28wiosen a ja mam grubo więcej )

Wodyn - paski do MC będę zakładał gdyż nie chcę aby słaby chwyt ograniczał moje prawdziwe moce w boju. Oj zawodnikiem TS raczej nie będę ze względu na kolano. Chcę jak najwięcej kg w MC ale w paskach, nie planuję startu w zawodach TS. Może WL, nastawiam się tylko aby poprawić wynik w MC i WL ale nie koniecznie na zawodach.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Aha

Ja myślałem, ze jestes mlodszy <joke> )

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Wodyn przebacz mu bo nie wie co mówi

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2009-07-23 16:24:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1757
Witam serdecznie!! czas sie ujawnic :) To ja mam zaszczyt od jakiegoś czasu ćwiczyć z Wuchtą. Mam nadzieje ze ciężką pracą osiagne jakiś dobry wynik na moich pierwszych zawodach WL jakoś pod koniec roku :) Trener wymiata i ciągle mu mało ciężarów wiec o te zapowiadane 300kg bym się nie martwił....Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
No wuchta nie ma sie co *******ic , trzeba dawac ognia !

Swoja droga jakie cwiczenia dobrze pomagaja na poprawe uchwytu bo ja czuje ,ze zaczynam miec z nim problem

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2009-07-24 00:00:24

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
WODYN co do tego że trzeba jak najdłużej robić ćwiczenia bez pasków zgadzam się,sam mam słaby uchwyt i od jakiegoś czasu zacząłem trenować po prostu przedramiona i widzę dużą poprawę.Ale teraz opowiem wam jak zwiększyłem siłę uchwytu w krótkim czasie ale to forma treningu z przymusu i nie polecam jej
Za młodego aby coś dorobić pracowało się fizycznie i miałem możliwość pracy tylko bez śmiechu "przy pustakach" musiałem tam codziennie z całej siły wyciągać zaprawę z formy przy pomocy rączek które chwytałem i ciągnąłem tylko samymi palcami tak po kilkadziesiąt razy i siła uchwytu wzrosła niemiłosiernie(budziłem się rano i palcy nie potrafiłem wyprostować były tak zesztywniałe),ale wtedy się przekonałem że przedramiona potrafią znieść duże przeciążenia i aby pobudzić je trzeba włożyć naprawdę sporo wysiłku w ich trening

Zmieniony przez - korektor83 w dniu 2009-07-24 06:21:14
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium