SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250096

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4516
Doszły filmiki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Hellssing - dzięki Bracie


Piotrek - filmiki z wyciskania jednorącz powiadasz... hm a co tam dawno ni ebyło nic śmiesznego w dzienniku także postaram się wkleić.
Już robię ruchy skrócone w 15+15+15 - cienias jestem i tyle
Dobrze , że siła klatki jeszcze, jeszcze jako tako Nie mogę być we wszystkim najlepszy


Lukasz - Nowa siłka jest super - ciężarów wystarczająco, sztangielek również bardzo dużo. Dlaczego zmiana? Firma w której pracuję sponsoruje mi karnet także musiałem wykorzystać i dlatego wybrałem najlepszą. Mam pewność , że nie zabraknie ciężarów i miejsca na sztandze. Niestety w starej siłowni już zaczynało być krucho. Po zabiegu kolana w zależności kiedy bedę mógł iść na trening to jeszcze odwiedzę starą mordownię
Dociskanie "1cm" służy oswajaniu się z dużymi ciężarami a to ma pomóc w przekraczaniu kolejnych granic siłowych w WL. Super ćwiczonko polecam


Swiezak - karnet jest w cenie około 250270zł na miesiąc ale jak kolega wcześniej zauważył z czasem jest taniej.
Powoli dojdziesz do takich ciężarów jakimi ja trenuję a nawet większymi. Troszeczkę cierpliwości i systematyczności.


Atmed - Słodek juz nie chodzi ale jestem ja . Na dziewczyny nie zwracam uwagi ponieważ w przeciwieństwie do 99% próbujacych tam trenować ja przychodzę wykonać dobry trening a nie rozglądać się na lewo i prawo. Mam wspaniałą małżonkę i nie muszę rozglądać się za innymi kobietami.
Jeszcze nie miałem okazji spotkać piłkarzy Lecha ale mam zawsze przy sobie dziennik i w razie gdy się pojawią poproszę o autografy a ja dam im swój może za kilka lat jak bedę juz 400kg ciskał


Wodyn - ok, filmik wkleję - bedzie ubaw
Postępy cieszą i to bardzo, aż nie mogę doczekać się kolejnego treningu. Teraz to będzie jeszcze lepiej


Hades - będzie, bedzie - nie naciskajcie na mnie Dociskanie musi być jeszcze lepsze.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i treningu.


TomQ - ciężko mi wymierzyć "1cm" dlatego wolę wykonać z małym zapasikiem


Klawiter - sprawdzę wieczorem i odpiszę.


<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<Regeneracja>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Wskazana , miał być trening dzisiaj ale muszę nadrobic zaległości w śnie - troszeczkę mało spałem i nie ma sensu iść na trening na pół gwizdka.

Jutro będzie ogień

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
Z siłownią i kobietami to niestety tak jest. U mnie teraz zauważam, że ludzie się o******lają jak przychodzę z moja dziewczyną (no oczywiście nie wszyscy się gapią i nie ćwiczą). Sam nawet koncentruje się na treningu, choć staram się jej pomóc jak najlepiej.

Ta siłownia, na którą teraz chodzisz to jakaś taka lux czy animal? Ja zacząłem na taką "animal" i jest wyje***a. Pozdrawiam.

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Siłownia ponoć jedna z najlepszych w Poznaniu. Jest pełen wypas


<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<!!!Wiadomośc dnia!!!>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Dzisiaj Krzysztof Z. powiadomił NAs o zawodach bez koszulek

Termin zawodów 01.03.2009r w Knurowie - oczywiście jedziemy

Nie ma za dużo czasu ale trzeba się sprężyć i ostro brać do pracy. Jutro musi być konkret trening...


Wodyn - w związku z terminem zawodów czy jakieś korekty w planie?

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
Jak te dociskanie ze stojakow? Czujesz roznice w normalnym wycisku?
Wiem, wiem to dopiero 2trening dociskania,ale moze cos juz czuć.

Tez musze sobie to dodac do treningu, bo po tej lekkiej klacie w ciezkim dniu klaty sztanga sie wydaje bardzo ciezka:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Wyciskanie stojąc





Bracie mały sie wydajesz na tych filmikach

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
dawno mnie tu nie było bracie ale widzę ze ostro trenujesz i na filmikach widać ze jakaś nowa ta siłownia

na zawodach będzie ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
2 tygodnie to rzeczywiscie malo czasu, niemniej bedzie dobrze!

Zdr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Piotrek - dociskanie 1cm pozwala oswoić się z większym ciężarem aniżeli rekord i sam jestem zaskoczony, że udaje się 250kgx2 powtórzenia. Wiem, że to tylko 1cm ale zawsze. Poczuć w rękach taki ciężar - bezcenne


Helssing - zawsze byłem mały a na filmikach jeszcze mniejszy

Polaco - witam Bracie marnotrawny ostro, ostro staram się machać i walczę jak mały koala
Kurde mało czasu ale to będzie tylko pierwszy etap w drodze do Brwinowa.

Danio - dzięki

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
Helssing - zawsze byłem mały a na filmikach jeszcze mniejszy

co ty gadasz jaki mały helssing źle widzi a ty źle siebie oceniasz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium