SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 251696

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
No jestem ciekaw jak będzie pomiar maxa ;] siła musi skoczyć ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Wuchta myślałeś o dołożeniu w dzień ciągów mc na prostych nogach? Po filmikach widać, że prostowniki masz w **** mocne i, że wypadałoby wzmocnić dwugłowy i dupsko. Moim zdaniem robienie dzień dobry zwiększa dysproporcję między siłą grzbietu a nóg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 463 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28056
No siła jest konkretna teraz tylko czekać do tych 300kg w mc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Ciężary Konkretne Siła musia skoczyć nie ma hoya

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
Wuchta nadrobiłem zaległości, i widze że wprowadzasz małe progresy np. tylko 30kg do skosu niewiele ale starasz sie widać

jesteś byq, prawdziwy sportowiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 62335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778015
jest dobrze oby tak progresja szła w dalszym ciągu

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Witam
Jeszcze mam chwilkę by zajrzeć do dziennika mistrza wagi zdecydowanie ciężkiej
Tak na początku to przyglądam się planowi i widzę zasadniczą różnicę w procentach.Zdecydowana większość planów bazuje na wejściu na 90-100% CM w ostatnich treningach a u ciebie 99%CM jest tylko raz w ostatnim treningu.Większość planu to 88%CM. Nie mówię, że plan jest zły tylko jest innyJak działa znaczy jest OK.
Jak się miewa kolano?Chciałbym zobaczyć pełny siad z 250 na plecach

Korzystając z okazji zadam takie pytanie w sprawie diety - może doradzisz? Mianowicie chciałbym zakupić sproszkowane płatki owsiane. Mogę takie kupić w jednym ze sklepów internetowych.To są najzwyklejsze płatki tylko że bardzo drobno zmielone więc można rozmieszać je z łatwością w szejkerze. Wcześniej tuż po treningu piłem taką specjalną skrobię kukurydzianą, która zapewniała bardzo szybkie uzupełnienie glikogenu po treningu. Chciałbym tylko wiedzieć czy zamiast skrobii(dwukrotnie droższej) mógłbym pić te płatki a godzinę później jeść normalny posiłek potreningowy - jak zawsze?
Powodzenia życzę!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
ten-SHIN słucha a możesz normalne płatki owsiane zmiksować sobie gdzieś?? . ja tak robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Super jest

Bedzie 320

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Hades - tutaj generalnie nie chodzi mi o samo miksowanie płatków tylko o wykorzystanie ich jako suplementu o niskim IG bezpośrednio po treningu w celu uzupełnienia glikogenu Te zmiksowane płatki co chcę kupić mają postać proszku takiego jak każda odżywka a nie wiem,czy za pomocą domowego miksera da się takie coś uzyskać.Druga sprawa to cena - chcemy z kolegą zamówić 20kg więc uzyskamy spory rabat.Mi styknie 5kg a kolega weźmie 15kg bo on masę robi całe życie to będzie se mieszał z białkiem albo z kurzem spod kanapy czy co on tam lubi

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium