SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 251638

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Wuchta. Poszło PW. Pzdr

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
odnosnie pytania - bez przenoszenia

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Don - z jedzeniem u mnie nie ma problemu. Dobra karkówka nie jest zła i se troszeczkę zjadłem

Dawid - jasne, że osiągniesz takie i lepsze wyniki. Systematycznym treningiem, regularnym jedzeniem i konsekwencją. Cierpliwości a będziesz dźwigał spore kg. Wlecę i zobaczę co i jak.

Krawat - ok.

Lukasz - no tak, głód jest i to spory.

TomQ - fajnie będzie wciągnąć 400kg

Wodyn - dzięki (wczoraj jeszcze zrobiłem z przenoszeniem ale to z braku wiedzy).

Za chwilkę wypiska. Super trening

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
B10 https://www.sfd.pl/temat307722/

1 WYCISKANIE LEŻĄC - 135kg (+3powtrz)
2 PODCIAGANIE DO BRODY STOJAC (TYLKO DOLNA POLOWA RUCHU)SZEROKO- 77kg (+2,5kg)
3 MARTWY CIAG - 202,5kg (+5kg)
4 WYCISKANIE OD CZUBKA GŁOWY - 105kg (+2,5kg)
5 DRAZEK WASKIM PODCHWYTEM DO CZOLA - +5kg (+2,5)
6 SKŁADANKA:
- PRZENOSZENIE SZTANGI ZZA GŁOWĘ - 42kg (+2,5)
- WYCISKANIE GŁOWĄ W DÓŁ WĄSKO - 80KG
- UGINANIE NACHWYTEM - 42KG
- UGINANIE PODCHWYTEM - 42KG
7 PROSTOWANIE NÓG - 80KG - JEDNONÓŻ PÓŁTORAKI
8 LYDKI B ( W SUPERSERII Z )MASZYNA - 120KG
9 PRZEDRAMIĘ - 85kg - ZWIJANIE Z TYŁU
10 BRZUCH - DÓŁ NA MASZYNIE

Wrażenia 10/10:

WL - było 135kg na 10 i z zapasem na 5kg

Podciąganie wzdłuż - tu również luzik

MC - to co wuchta lubi najbardziej. 202x10 to już ładny wynik jak dla mnie. Łatwo nie było. Nie był problem z siłą bo tej nie brakowało ale z oddechem w ostanich dwóch powtrz. Zapas na 5kg lekko.

Wyc. siedząc - nadzwyczaj lekko. Zapas na minimum 5kg.

Drążek - +5kg u pasa na 10powtrz. Jeśli ktoś dwa miesiące temu powiedziałby , że będę się z takim obciążeniem podciągał to zareagowałbym śmiechem. Wczoraj sam siebie zaskoczyłem. Super.

Składanka - tu nowość - wyciskanie głową w dół wąsko. Ciężar rozpoznawczy 80kg ale jeszcze spory zapas. Nie wiedziałem i wykonałem razem z przenoszeniem. Teraz wiem, że to był błąd. Od kolejnego treningu będzie tylko wycisk.

Prostowanie siedząc jednonóż - tu półtoraki porobiły nogi aż miło. Spuchły i fajnie wyglądały.


Wrażenia mega pozytywne. Pierwszy raz oceniam trening tak wysoko czyli max 10/10. Super, wczorajszy trening podbudował moje wątłe morale

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Z tym drążkiem to ładny wynik...
Rozumiem, że technikę masz opanowaną do takiego stopnia i ćwiczenie wchodzi bardziej na plecy niż biceps?
Dokładnie jaki masz rozstaw między dłońmi?
Bo ja coś na Treningu ostatnio odczuwałem bardziej biceps, a opuszczałem się do samego końca, powoli wykonywałem ruch w jedną i drugą stronę, rozstaw między dłońmi z 10-15cm...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Drążek podchwytem - rozstaw rąk na szerokości barków. Zakres ruchu - nie prostuję na maxa tylko kończę na lekko ugiętych. Podciągam się do czoła tylko.
Tak jest w planie. Pracy bica niestety nie wyeliminujesz. Ale za to duży urośnie

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Sam chcialbym dodac cos na bica w tym FBW, bo mam tylko to podciaganie podchwytem i mlotkowe, za to triceps pracuje przy wyciskaniach, prostowaniu w dol i do tego w francuzie. Jak mozesz podbij na pw i napisz czy oplacaloby sie cos dodac, czy lepiej nie


Widze idzie bardzo ladnie, w wyciskaniu zaczniesz dokladac kg, bo powtorzenia wykonales chyba wszystkie?
Drazek tez bardzo ladnie, stosuje taka technike jak Ty, rozstaw na szer. barkow i opuszczal do lekko zgietych lokci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
W planie nic nie zmieniaj !!! Bic pracuje wystarczająco ciężko przy drążku także luz. Cierpliwości. Nic nie poprawiaj tylko konsekwentnie do przodu max 2,5kg. Nie więcej.

Tak w WL myślę, że dołożę na kolejnym trenie 2,5kg. Co do MC jeszcze zobaczę bo nie mogę dokładać po 2,5kg tylko od razu 5kg. Może coś się wykombinuje.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Thx za poradę
Dobrze, że po nich robię Biceps (2 ćwiczenia). Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Rrumcek


Wuchta ma KILKA cwiczen na biceps, policz dobrze



Wuchta

pisales o bolu łokci na 5tkach to na 5tkach odpuszczamy francuza z ktorym juz od dawna miales klopoty [lokcie]

ale na 10 czy 15 nadal mozesz po staremu przenoszenie plus czacholamacze , jak ciezar bedzie za wielki dla lokci wowczas przejdziesz na wyc waskie glowa w dol


napisalem ze bez przenoszenia bo to troche malo praktyczne ale jesli lawka jakiej uzywasz do wyc glowa w dol nie krepuje ruchu to mozesz pozyczyc sobie jakas sztangielke i poprzenosic wstepnie meczac glowe długa zanicm chwycisz sie za waski


tylko pamietaj - ta sama ława [skos w dol] i asekurant podaje sztangielke

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium