SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to dobry plan dla początkujących ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38
Witam. Jestem nowy na forum. Mam 16 lat waże 56 kg mam 170 cm wzrostu. Chcialbym sobie kupić hantle, i ćwiczyc ( narazie tylko hantlami ).
Znalazłem taki plan treningowy edycja ze względu na link
Mój cel : Przybrac troche na masie , nie chce wygladac jak jakis kulturysta :D
Suplementy : narazie 0
Aha i nie mam dostepu do silowni zostaje trening w domu :D
Pozdrawiam :)


Zmieniony przez - georgu w dniu 2015-12-05 20:46:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1878
Kazda aktywność jest ok. Istnieją treningi bez sprzetu i daja rade na poczatek,a z Hantlami też można wiele zrobić.W zasadzie z odpowiednim obciążeniem hantlami można ułożyć konkretny trening. Pogratulować trzezwego spojrzenia że nie lecisz w suple bez sensu na poczatku. Poczytaj o diecie. Pomysl o drążku, nie duży koszt a zrobisz na nim wiele siły i co za tym idzie masy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38
Drążek kupie może na wiosne a ten plan jak jest ok czy szukac czegos innego ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1878
Jest ok. Choc dla poczatkujacych bardziej polecaja ACT albo FBW (sam polecam na początek) Chodzi o trening calego ciala na jednym treningu.
Jesli chodzi o drazek celuj w taki do ściany. Zrobisz na nim dipsy czyli najlepsze ćwiczenie na klate i podciagniecia szerokim uchwytem na plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38
Dzieki za wszystko drażek pewnie na wiosne bedzie a w nastepnym tygodniu kupuje hantle i cwicze :D


Zmieniony przez - radek5907 w dniu 2015-12-05 19:11:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1878
Poczytaj o cwiczeniach bez sprzetu i dodaj pare ćwiczeń z hantlami i bedzie gitara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 256 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1971
Na początku zdecydowanie FBW(Full body workout) trening całego ciała dopiero później trening splitowy.


Zmieniony przez - Mr.Kamillo w dniu 2015-12-05 19:21:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Dobrze rozplanowany split jest równie dobry jak FBW. Problem w tym, że w splicie łatwiej coś popsuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1878
FBW na początek lepszy,nawet w formie roztrenowania a potem split. A i FBW mozna ciągnąć długo jak daje efekty.Obserwoj swoje ciało i nie oczekuj cudów po tygodniu czy dwóch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14672 Napisanych postów 53174 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400613
na przyszlosc nie wrzucaj linkow do innych serwisow

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

makro dla początkujących

Następny temat

Trening z piłką gimnastyczną

WHEY premium