SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250099

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
Poradzisz sobie, czas goi rany. Trzymaj się.

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
[*] Napewno dasz radę a Tata bedzie patrzył na Ciebie z góry

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
[*].

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
[*]..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
[*] :(

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Wuchta trzymaj sie !!!
[*]

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Przyjmij moje kondolencje
[*]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Bardzo mi przykro.Współczuję...
[*]

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
moje kondolencje [*]
niestety wiem cos o tym
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Bardzo dziękuję za Wasze wsparcie jest dla mnie bardzo ważne i potrzymuje w mega ciężkich chwilach.

Dzisiaj ostatni raz widziałem TATĘ i towarzyszyłem mu w ostatniej drodze... drodze do lepszego życia.

Zaprzyjaźniony Ojciec Franciszkanin wygłosił ciekawe kazanie. Nawiązał do pracy jaką TATA wykonywał przez 33lata. Fajnie to ujął , że JEGO pociąg expressowy już dojechał do stacji docelowej. Dojechał bezpiecznie ale narazie tylko ON mógł wyciąść. Pociąg osobowy dojechał do ostatniej stacji do przedmieścia - nawiązanie gdzie TATA wysiadał codziennie po skończonej pracy. Pociąg towarowy gdzie przewoził drogocenne towary, drogocenny dar jakim jest życie. Dowiózł do stacji docelowej...

Pomyślałem sobie, że z całą pewnością na 14.01.2010 przygotuję spr z WL lub MC w rocznicę TATY urodzin - 60 urodzin. To będzie mój nowy cel aby w ten sposób świętować ten dzień. Wiem, że będzie mnie wspierał w przygotowaniach.

Mam nadzieję, że z dumą będę mógł 14.01 powiedzieć "TATO to dla Ciebie"

Dzisiejszy dzień był najcięższym w moim życiu... Nikomu nie życzę aby musiał przechodzić to co ja...

JEszcze raz dziękuję za Wasze wsparcie...

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium