SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 251607

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
Olbrzym

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
fajna masa BF jak by mniejszy :D

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
lol jak monstrum bary jak glowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
a ja myslalem ze wypiska bedzie

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9871
Duza poprawa,pełne ,coraz bardziej wyraziste miesnie.Barki,triceps na duzy plus!P.S.nie jade wg.Twojego planu,od 2 tyg dostaje zastrzyki na ta rwe kulszowa,bol znikonal.ale doszlo cerpniecie nogi,Niedlugo powrot do dzwigania,Pozdrawiam

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Atmed - i tak jeszcze są malutkie

Wodyn - dzięki za ocenę sylwetki. Też mi się wydaje, że sylwetkowo coraz lepiej (ale jeszcze duuuuużo pracy). Dodatkowo od marca postaram się włączyc raz w tygodniu bieżnię po treningu barków. Zacznę spokojnie od 5-7 minut szybki marsz. Przytnę jeszcze węgli (tu już ciężej) i powinno być szyn.
Pasem się nie przejmuję ponieważ zdaję sobie sprawę z tego ile jem a organizm jest strasznie leniwy aby to szybko strawić i idzie w boczki

Troszeczkę obawiam się tego zabiegu 27.04 i dlatego pomyślałem se , że do 25-26.04 pojadę cały czas tym planem co mi rozpisałeś i spróbuję dla własnej satysfakcji podejść do nowego rekordu w WL. Nie wiem jaka długa przerwa czekać będzie mnie po zabiegu i kiedy wrócę do treningów i jak to przełoży się na wynik do Brwinowa.

Rozpiska zaraz będzie


Helssing, Bamf, TomQ - dzięki ale jeszcze jeszcze i jeszcze raz jeszcze duuuużo pracy ale nie poddaje się. Walczę jak mój Brat Russell

Rasper - będzie jeszcze lepiej (musi)

Slayerek - bareczki jak główka od igiełki

Zwierzolud - a więc życzę szybkiego powrotu do zdrowia i treningów.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Wczorajszy trening "B4"

plecy biceps lekko, klatka triceps ciężko:

--- podciąganie na drążku 5x8 +
--- pompki z klaśnięciem 5x5



--- WL x3 - 140x3, 160x3, 175x2,5 z zatrzymaniem każdy
170x3 i 170x3 - z zatrzymaniem wszystkie

--- połowiczne wyciskanie - 180x3x3

--- dociskanie 1cm - 200x3x3

--- poręcze 5x5 - każdy z zatrzymaniem


Wrażenia:

Nie było miejsca na MC dlatego odpuściłem i wykonałem tylko drążek i pompki. Cieszy, że już 8 powtórzeń to jest bez problemu. Nie wierzyłem, że dożyję takiego dnia

WL - no cóż wiem, że miało być 172,5kg ale niestety nie ma takich obciążeń dlatego skusiłem się na 175kg i wiele nie zabrakło aby zaliczyć 3 pełne powtórzenia i to każdy z zatrzymaniem. Kurde po 2 powtórzeniu za bardzo uwierzyłem, że dam radę i dupa. Kilka cm zabrakło do pełni szczęścia.

W kolejnych zmniejszyłem na 170 i tu każde powtórzenie z zatrzymaniem. Trening szyn daje jakieś nadzieje na w miarę dobry start. Ciekawe tylko ile waga pokaże Dawno się nie ważyłem.

Wodyn -Pytanie - czy zrobić trening w czwartek czy mogę w piątek? W czwartek bedę wracał blisko 300km i bedę zmęczony ale ciężary raczej nie największe czyli trening dam radę zrobić. Czy zrobić w piątek ale tylko jeden dzień regeneracji do zawodów?

Jakich ciężarów używać w dociągach?

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
ja mam tylko jedno pytanie

dlaczego nie bylo lekkich ciagow??????????????????????????????????????????

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wodyn -Pytanie - czy zrobić trening w czwartek czy mogę w piątek?
PRZECIEZ NORMALNIE MASZ W PIATKI WIEC ...MOZESZ W PIATEK PANIE PIATEK


W czwartek bedę wracał blisko 300km i bedę zmęczony ale ciężary raczej nie największe czyli trening dam radę zrobić. Czy zrobić w piątek ale tylko jeden dzień regeneracji do zawodów?

HEH
LATA NA SPLICIE ZAKODOWALY CI SWIADOMOSC POTRZEBY NIESAMOWICIE DLUGICH REGENERACJI

JESLI ZROBISZ LEKKI TRENING TO WYSTARCZY DZIEN PRZERWY I MASZ SZCZYT FORMY!!!!!!!!!!!!!!

ZRESZTA WIESZ SAM BO JUZ TO SPRAWDZILES W PRAKTYCE - NIE ZAPOMINAJ O TYM






Jakich ciężarów używać w dociągach?


NIE ZROBILES DNIA PRZYGOTOWAWCZEGO, ZROB WIEC TAKIE "SREDNIE" CIEZARY

NA OKO, SPORY ZAPAS OK 30 KG ZROB

***********************


W WYC LEZAC 172,5*3 TRZEBA BYLO ZASTAPIC 175*2


IDZ DO SKLEPU SPORTOWEGO I ZAKUP TALERZE 1,25KG, TO NIEODZOWNE JESLI CHCESZ MIEC DOBRE POSTEPY W WYCISKANIU



PAMIETAJ ZE W PIATEK NIE CHCEMY ZADNYCH REKORDOW, TRENING NIE MA BYC ANI LEKKI ANI CIEZKI, MA CIE POBUDZIC DO ZYCIA, POZOSTAWIC PEWIEN NIEDOSYT I POCZUCIE ZE MASZ ZNACZNIE WIECEJ SILY DO WYKORZYSTANIA , MASZ DOSTAC RZADZY CIEZAROW I MA CIE ROZNOSIC CHEC BICIA REKORDOW, A ROBIAC CIEZKI TRENING NIESTETY STRACISZ TEN EKSTRA POTENCJAL

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Wodyn - dlaczego nie było ciągów? Hm... jak nigdy miejsce wyznaczone do ciągów i przysiadów było oblegane, nie chciałem "wymuszać" na kolegach presji i dlatego odpuściłem. Czasu nie miałem za bardzo, trening był na zwiększonych obrotach (może to było przyczyną porażki na 175kg).

Zainwestuję w obciążenia 2x1,25kg i będę nosił na każdy trening klatki wraz z zeszytem Na wejściu będę informował, że mam własne obciążenie

Tak jest, lata splita zakodowały, że potrzebuję więcej czasu na regenerację ale powoli to się zmienia. Kto by się spodziewał , że na 15powtrz w serii i 3x15+15+15 można tak rozbudować barki Teraz jeszcze tylko triceps, biceps, plecy i będzie szyn...

Może do lata zdąrzę...

Pomysł aby na koniec kwietnia sprawdzić maxa w WL jest dobry? Czuję, że może być faktyczna moc

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-02-26 09:11:48

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium