SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249980

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Avasso - oczywiście, że pomogę dobrym słowem przy FBW. Trochę doświadczenia mam <chyba>. W FBW jeśli jest mega lekko w przysiadach czy też mc to możesz +5kg ale jednak abyś dokładał tylko +2,5kg - zanotujesz powolny ale stały i dłuższy progres. Tak to widzę

Demolub - ale miało być 135x10 no cóż nie można mieć wszystkiego. Również myślę, że rekordzik w MC to tylko tymczasowy a na kolejnym trenie będzie +200kg. W galerii byłem a teraz Ty zajrzyj do mnie. Też mam tam zdjęcia

Wodyn - jak zawsze masz rację. Teraz będzie już według planu bez szaleństw.

Bartek - ale w WL nie idzie tak pięknie.

Rrumcek - drążek notuję mały progresik co bardzo cieszy. W mc bardzo pomagają nogi, które wracają do sprawności po zabiegu. Czuję moc w nogach a to ułatwia.

donJAZYrone - zapraszam częściej. Dzieje się tu dzieje a już w czwartek kolejne filmiki z treningu 5-tek.

TomQ - a jak. Jest z czego się cieszyć

gkabulski - kolana hm... jeszcze je oszczędzam i nie schodzę za nisko zarówno w mc jak i przysiadach ale nie bolą. Cieszę się, że zdecydowałem się na zabieg. Teraz będzie łatwiej wciągnąć 300kg aniżeli samymi plecami



Wczoraj po treningu wypiciu 3,5l wody wszedłem na wagę a tam ... zaledwie 127kg i to w moich sandałkach treningowych
Dobrze, że zamówiłem małą paczuszkę w sklepie SFD bo masa wręcz potrzebna na gwałt.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Wysłałem wiadomość na PW. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Dzięki Wuchta swój chłop co zamówiłeś bo ja w piątek robię zakupy xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Widze, kazdy cos teraz zamawia.
U mnie wypadlo na 2kg mutant massa na sprobowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Avasso - zakupiłem gainerka, białko, aminki , pas i takie pierdołki. Wrzucę zdjęcie. Paczka od poniedziałku nie może dojść

Rrumcek - dobry wybór z mutantem Miałem polecam.


Za chwilkę wypiska w dzisiejszego boju 5-tek

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
A5 https://www.sfd.pl/temat307722/

1 WYCISKANIE NA LAWCE SKOSNEJ - 145kgx3 (+2,5kg) ale...
2 PRZYSIADY - 162,5kg (+10kg) - filmik
3 UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM LACZONE Z WYCISKANIEM SZTANGIELEK STOJAC - 30kg (+2kg)
4 ŚCIĄGANIE WYCIĄGU NA PROSTYCH RĘKACH +
ŚCIĄGANIE WYCIĄGU "V" - 67,5kgx4 (+7,5kg)
MODLITEWNIK WODYNA - 35kg (0)
5 WIOSLOWANIE JEDNORACZ NA WYCIAGU DOLNYM - 75kg (+7,5kg)
6 UGINANIE NOG LEŻĄC - 65kg (+5kg) jednonóż
7 LYDKI A (wolny wybor) maszyna - ok 150kg
8 PRZEDRAMIONA A
9 BRZUCH A - maszyna

Wrażenia 8/10:

Skos - hm... tylko 145x3 ale jeden z treningów wypadł także szyn.

Przysiad - hm... tu można zobaczyć na filmiku. Technika jeszcze nie ta ale rękę oszczedzam i nie wchodzę za głęboko pod sztangę. PRzyjdzie jeszcze czas na to.

bokiem + wycisk - tu również mały progresik +3kg

Składanka - tu proszę Wodyna o radę. Maszyna umożliwia teraz dokładanie co ...7,5kg. Czyli w kolejnym treningu wypada 75kg a to raczej mało realne. Może inne ćwiczenie?

Modlitewnik - szyn.

wiosło na wyciągu - tu

Uginanie leżąc - tu również +5kg ale tu jest jednonóż.

Ogólnie trening fajny. MA również filmik z skosu ale nie ma co oglądać. Tragedia. Moc w siadzie jest a to najbardziej cieszy. W kolejnych ćwiczeniach również mały progres

Żyć i nie umierać

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-09-03 21:48:48

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 509 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15998
siemka wuchta od dawna sledze twój dzienni i tez postanowiłem zapytac o rade w fbw
zaczynam redukcje i mysle jak rozpisac trening

planuje zrobic takie cwiczenia

przysiad
wykroki
martwy ciąg
wiosłowanie
wl
wl skos
wyciskanie zołnierskie

i pytanie brzmi : ile serii kazdego i po ile powtórzen

sorki za spam ale dziele trening jakos nikt mi nie pomógł :D:D


@
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
witaj byku!!!

WL niezle dzisiaj na silce widzialem jak koles na skos robil okolo 120 x 6 to juz wrazenie robilo,ale twoje musi robic bardziej hehe niezle tak dalej sledze jak tylko moge!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Wuchta, powiem Ci, ze zle napisalem. Zamowilem Monster massa zamiast mutanta, napisalem tak przez pomylke, bo akurat wtedy gadalem z kolega o mutancie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium