SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250075

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
ja bralem shotguna i jakoś słabo na mnie działal
taki of top
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
no mi tez shotgun "nie wstrzelił sie"

Hades

prawda, prawda, ale tylko w wersji na maszynie, wersja za nogami
a) nie pozwoli na uzywanie duzego ciezaru= kolana odciazone
b) angazuje najszersze grzbietu i to bardzo mocno odczujesz w czasie serii, byc moze bardziej niz uda



Wuchta
OK kolana musisz predzej czy pozniej wyleczyc, nie mozesz spoczac w poszukiwaniac cw ktore nie bedzie im dokuczalo

Hack przysiady mozesz zrobic.. uwaga... na prostych nogach

ruch jak w MC na prostych nogach, tyle ze sztanga za nogami, mocna praca "motyli" i tricepsow(przede wszystkim glowy dlugiej)) aby ow sztanga nie szorowala po lydkach i tylnych udach

takze sproboj w tej wersji , ale zacznij od 60 kg, duze talerze , bez zauwazalnego ruchu w kolanie

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
a tak w ogole nie pobudzaczy sie chwytaj
tylko regeneratorow, szczegolnie chrzastki

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Thiago - dzięki za info. Animal odpada.

Ziomal krk - dobrze wiedzieć.

Wodyn - to może być wersja hardcore ale wypróbuję. Pobudzacz potrzebny ponieważ po pracy to z siłami niestety różnie a chemia pomaga W końcu chyba zakupie animal flexa ponoć dobry i stawy będą jak nowe

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
dajesz ostro Wuchta, 3 paki za rogiem.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wuchta

jesli kawa plus powiedzmy Tauryna (ktora tez w regeneracji sie przyda)


no i moze jakies ALC ....


jesi to nie starcza to jestes na najlepszej drodze by sie przetrenowac, pobudzacze tylko maskuja katabolizm w ktory wpoadasz kiedy sie juz wypalisz


dlatego pisalem juz wczesniej o tygodniu przerwy, co byloby tygodniem anabolicznym przeciez

odpisales ze malo spales. OK .... ale oto znowu historia sie powtarza - piszesz ze jednak potrzebujesz tego p pracy , nie planuj kiedy brac tydzien przerwy, sluchaj co mowi Twoj organizm, a nie kalendarz


nie potrzebujesz dodatkowych dopalaczy bo byles w pracy, potrzebujesz co najwyzej 15 minut rekalsu i dobrej, wydluzonej rozgrzewki


postep to nie dawanie z siebie wszystkiego- bo skonczysz z niczym

postep to branie wszystkiego co oferuje natura- a na pewno daje Ci wszystko co trzeba do 300kg w ciagu ,

kwestia tylko czy to odrzucisz w euforii pobudzenia kolejnym stymulantem




polecam na te okazje 2 swoje artykuly, nie bede przepisywac tu ich tresci przeciez

cos o wyczuciu co TAK NA PRAWDE mowi cialo
https://www.sfd.pl/temat441750/


cos o wlasnym TESCIU i psychologii
https://www.sfd.pl/temat441744/



Zmieniony przez - WODYN w dniu 2008-10-30 14:04:45

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
Wuchta pump jest slabiutki

Sprobuj shotguna, white flooda, lub Nitro E

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2268
Życze powodzenia... Wpadnij do mnie... Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Ścigacz - witam w skromnych progach i zapraszam częściej. Kurde widać widać... czai się za rogiem

Wodyn - regeneracja ostatnio troszeczkę kuleje ponieważ nie mogę się wyspać. Chodzę wcześnie spać ale po 5-6 godzinach już pobudka. Kupuję NAG, BCAA cynk i może jeszcze melatoninę. Mam nadzieję, że zestaw pomoże w lepszym regenerowaniu i jakości snu. Dzięki za linki do ciekawych artykułów. Troszeczkę czasu zajęło przeczytanie ale wnioski wyciągam i będę stosował w praktyce.

TomQ - dzięki za info. Spróbuję coś innego shota lub jak polecasz white flooda.

Szajbus - dzięki, odwiedzę i skomentuję.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Wczorajszy trening MC, biceps:

MC

150x4, 190x1, 240x1, 277,5x0

miało być dodatkowo z podstawek ale...

Biceps:

Sztanga prosta 4x10-8

Modlitewnik 3x8

Młotki 3x10

Wrażenia:

Hm... miało być pięknie a wyszła tragedia. Spróbowałem szerszego rozstawu nóg i już przy 190 był lekki ból w kolanie. Myślałem , że przejdzie. PRzy 240 ból troszeczkę większy ale do zniesienia. PRzy 277,5 już była klapa. Po pierwsze ból taki, że cel oddala się i to dość znacznie ponieważ kolano jest w stanie tragicznym. Zabrakło pary, wiary.
Zgodnie z propozycją Wodyna robię przerwę zarówno spowodowaną kiepskim snem (regeneracją) oraz ze względu na kolano. Zakupię animal flexa ale czy coś pomoże?
Zestaw regeneracyjny na gwałt potrzebny i planuję kupić:
NAG, BCAA w proszku z ultimate, cynk oraz dodatkowo melatoninę.
Martwi mnie, że przerwa spowoduje wybicie mnie z rytmu i realizacja celu może być trudna do wykonania. Mam tydzień czasu przemyślę, przeanalizuję co należy poprawić i co skorygować , jak dalej trenować aby udało się magiczną cyfrę 300kg w ciągu zaliczyć. Otrzyałem również propozycję startu w WL PK w zawodach u Jula w rodzimej miejscowości w połowie grudnia. Może po tej tygodniowej przerwie spróbuję również coś pod ławkę przygotować.

WODYN help jak widzisz dalsze moje treningi aby jednak cel osiągnąć?

Czy ktoś brał już ten wynalazek? Polecacie czy raczej lipa:

https://sklep.sfd.pl/Gaspari_Nutrition_Super_Pump_250-opis2247.html

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2008-11-01 07:21:22

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium