SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250062

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pięknie idzie Tobie bracie, naprawdę tylko pogratulować

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pewno przeczytam. Baaaardzo dużo rzeczy można sie nauczyć. A forma niech rośnie w nieskonczoność ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Wuchta
Pozwoliłem sobie wysłać maila na Twoją pocztę .
Zechcesz w wolnej chwili sprawdzić czy doszedł
Pozdro...

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Wuchta nie ma wyjscia co do 300 w mc , bo jak mam w koncu z toba zagadac na zawodach w grudniu to chce juz uslyszec cos ala 'no ostatnio poszlo 280x3 '

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Russell - dzięki Bracie. Staram się jak tylko potrafię

schnapik - można znaleźć różne wątki nie tylko z treningów, zawodów itp

Demolub - sprawdzę na 100% i odpiszę.

Owna - brachu a ja chcę od Ciebie usłyszeć na zawodach WL odpowiedź na pytanie:
wuchta: ile zaczynasz?
owna: myślę , że delikatnie 210kg na zaliczenie a później 220 i na koniec mały rekordzik 232,5kg
Tym razem jak nie podejdziesz i nie zagadasz to wpier.dul będzie od brata Russella


Zachwilkę wypiska z A5

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
A5 https://www.sfd.pl/temat307722/ 

1 WYCISKANIE NA LAWCE SKOSNEJ - 145kg (+3powtrz)
2 PRZYSIADY - 167,5kg (+5kg)
3 UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM LACZONE Z WYCISKANIEM SZTANGIELEK STOJAC - 32KG (+2kg)
4 ŚCIĄGANIE WYCIĄGU NA PROSTYCH RĘKACH +
ŚCIĄGANIE WYCIĄGU "V" - 67,5kg (+2powtrz)
MODLITEWNIK WODYNA - 35kg (0)
5 WIOSLOWANIE JEDNORACZ NA WYCIAGU DOLNYM - 82,5kg (+7,5kg)
6 UGINANIE NOG LEŻĄC - 70kg (+5kg)
7 LYDKI A (wolny wybor) sztanga - 200kg
8 PRZEDRAMIONA A
9 BRZUCH A

Wrażenia 9/10:

Skos - tu w końcu udało się zaliczyć 145x5 ale łatwo nie było.

Przysiad - hm... tu pięknie poszło. W ostatniej serii założyłem pas i czułem zapas na minimum 10kg Poszło pięknie i myślę, że obiektywnie napiszę , że do zaliczenia na zawodach Super, że moc w nogach wzrasta co przełoży się na MC i do pierwszego celu. Jednym słowem wydawało się lekutkie. Dodatkowo sztanga na plecach osadzona już niżej nie na karku także to również miało znaczenie.

Unoszenia bokiem + wycisk - tu pięknie ale niestety część sztangielek jest rozwalonych i musiałem dziwne przeskoki w ciężarach robić. Ogólnie 32kg to już w miarę

Składanka na prostych + "V" - już ostatnio był problem ze ściągnięciem z maszyny 67x5kg przeważało mnie. Wczoraj również dlatego w ostatniej serii już tylko ściąganie wyciągu "V". Wodyn może zamiana na coś innego bo już łokcie zaczynają boleć a dokładanie to tylko +7,5kg (tak jest na maszynie, niestety)

Modl. Wodyna - hm... dałbym radę więcej ale przedramię powiedziało niet. Ból w przedramieniu wyeliminował dołożenie kolejnych kg. Może zajechałem przedramię?

wiosło jednorącz - hm... jakby to powiedzieć "luzik" aż cała rączka się wygina i tylko kwestią czasu jest kiedy strzeli.

Uginanie leżąc jednonóż - 70kg to już w miarę ciężar ale dwójek w dalszym ciągu nie ma a tak się staram

Łydka stojąć ze sztangą - poczuć 200kg na plecach bezcenne


Szkoda, że nie nagrałem filmików ale to tylko podkręci apetyt na kolejnym treningu 5-tek Nie miałem za dużo czasu i trening w szybkim jak dla mnie tempie.
Dlaczego tylko 9/10? Niestety w skosie ostatnie 2 powtrz to typowe "farfocle" ale wyciśnięte

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
" 7 LYDKI A (wolny wybor) sztanga - 200kg "

No to troche targnales na lydy
Ladnie wioslowanie idzie. Kiedy te zawody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Siady b. ładnie

Wuchta ,ale te 232,5 w koszulce? Bo jak RAW to moze byc ciezko poprawic sie o 62,5 kg w 2,5 miecha

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Rrumcek - zawody już 07.11 Trza się brać ostro do treningu.

Owna - w jakiej tam gumowej koszulce - liczy się czysta siła a nie copy co za Ciebie wyciskają. 62kg nie dasz rady w 2,5miecha Wierzę w Ciebie

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Owna: w rok to szalone tempo


Wuchta

w skosie doloz 2,5kg
skladanka na wyciagu niech pozostanie jeszcze na 10 i 15
ale na 5 zrob pompki na poreczach

w alternatywnym planie skos głowa w dół waski moze byc bez przenoszenia lezac ALE poki co rob go półtorakami [gdzie podwojnie wyonujesz gorna faze/docisk]


Mod Wod - ja 44 kilo jade [obecnie na spadkach] a do 50 w bicu daleko


najwieksze sztangielki mam 50kg - jak machne 8 powt to wkleje filmik

scigasz sie?


PS bez wymowek z przedramionami

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium