SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 251240

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
ale macie metody no i obowiazkowe karczycho

wuchta ladna sylwetka. i pokoj tez

nie przejmuj sie jednym gorszym treningiem, jestes czlowiekiem nie maszyna, to przeciez normalne. ale z takim nastawieniem to nie wiem czy bedzie 300kg... glowa do gory. tych 2** kg co taszczysz na treningach ja bym wcale nie ruszyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ale się rozczulacie.
Dwie strony p*********a,jaki Wuchta biedny jest,bo dzień miał słabszy.Taki typ nie potrzebuje głaskania po główce tylko porządnego kopa w dupę,żeby jeszcze mocniej zasuwał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932


no to Niedzwiedziu....pejcz w dupe i do roboty

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
moze nie mam sylwetki idealnej ale jak obetniesz troche boczków to bedzie naprawde gruuuubo, a tym słabszy, dzniem sie nie przejmuj, każdy ma lepsze i gorsze dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Hades - nogi lekko na plus w obwodzie co widać zwłaszcza po obcisłych spodniach. Cieszę się , że nawet 80-100kg na siady udaje zwiększyć się obwód. Pewnie już za dużo nie pójdzie ale dobre i to.

Koksmaciek - brzuch sam wyjdzie na przyszłe lato kiedy wiadomo węgle poucinam i zwiększę podaż białka. Obecnie skupiam się na budowie dobrego mięśnia a na brzuchu jakąś kratkę widać (co nie oddają zdjęcia). Klatka... hm na zdjęciach faktycznie nie widać ale zapewniam , że jest (kilka osób na siłce nawet zazdrości) co mam nadzieję potwierdzi ZWIERZOLUD z którym trenuję. Wszystko to wina 5 - letniego aparatu, niestety

BodyLine - podejrzewam , że za szybko chciałem odbudować siłę po wakacjach co zakończyło się niestety porażką. Muszę stopniowo powoli brnąć do celu. Zwiększyłem podaż białka i węgli złożonych oraz staram się dłużej spać. Solidny kopniak jest potrzebny aby osiągnąć zakładane cele...

Helssing - tak łydka poprawiła się wizualnie a to zasługa niekiedy codziennego treningu do śniadania - wyykonuję 3-4 serie wspięć na jednej nodze w zakresie powtórzeń 30-20. Dzięki temu zauważyłem , że w końcu ruszyła z obwodem. Czasami na treningu również wyleci mi brzydkie słowo gdy coś nie idzie po mojej myśli. Wczoraj nie przeklinałem tylko byłem zły sam na siebie i brak mocy.

Sene - boczki zalegają jeszcze od czasów kiedy ważyłem 138kg (tłuścioch) nie dbając o to co jadłem. Od około 2 lat w miarę soldnie pilnuję michy i walczę z boczkami. Jest lekka poprawa co kilka osób zauważyło a zdjęcia nie do końca odzwierciedlają faktycznych efektów. Postaram się o lepszy aparat i za kilka tygodni wrzucę aktualne może z widocznymi efektami... Na przyszłe lato planuję formę ala BODYLINE (trzeba mierzyć wysoko). Daj Boże takiego poświęcenia i zapału...

Russell - nogi troszeczkę na plus ale co mogę zbudować kiedy w siadach max 80-100kg? Dzięki za bojowe nastawienie będzie lepiej...

MK92 - każda metoda jest dobra, grunt że skuteczna. Cel jest jeden i muszę go osiągnąć. Z drugiej strony co to za wynik 300kg w MC skoro koledzy ważący połowę mnie również tyle wciągają?

Grott - tak te piekielne boczki, moja wina kiedyś nie pilnowałem michy i waga szła ale wiadomo sama woda i tłuszcz (może 5%mięśnia) i doszła do 138kg. W pasie to było .... uuuuu grubo. Od około 2 lat staram się pilnować tego co jem ale zapewniam , ze już są mniejsze co niestety zdjęcia nie oddają. Może być tylko lepiej.


Dziękuję Wam Przyjaciele za słowa otuchy i mobilizacji. Obiecuję dalszą walkę i dążenie do 300kg w MC. Droga nie jest łatwa ale mam nadzieję , że przy Małzonki i Waszej pomocy uda się. Musżę przeanalizować trening i wprowadzić małe korekty...

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 733
wuchta bardzo ładnie sie prezentujesz a 300kg w MC przyjdzie sama nie katuj się tak często:)

moc jest bogiem koks nalogiem kobiety zabawą a siła podstawą[!!]


NIE DAWAC MI SOGÓW[!!]

mój blog:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
wuchta o to twoje 300 w mc jestem bardziej spokojny niz o to moje 160 kg na klate wiem ze dasz rade
nie mysl nawet o tym ciezarze o jakim kolwiek na siłowni, podejdz ******lnij szmatą i tyle nie rozdrabniaj sie
góra i w dół suke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
nogi naprawdę robią wrażenie jak na taki rodzaj treningu i dolegliwość jakie masz z kolanem. Ogólnie sylwetka dobrze się prezentuje co było widać na zdjęciu z Maszą ;)

ile teraz spożywasz g białka na kgmc ? jak to się rysuje i z jakich źródeł ? i jak to wygląda z węglami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9871
Zapewniam,ze zdjęcia nie oddają rzeczywistego wygladu sylwetki Wuchty,gdyz na zywo jest DUZO LEPIEJ.Piszecie,ze musi poprawic klate,no coz ,klata jest i to potęzna.Wyglada ogromnie,jestv tez bardziej wyrazista niz na fotkach.Trzeba zrobic foto innym aparatem,pokombinowac ze swiatlem,naoliwic sie-wtedy zobaczą,ze jest git!Pozdrawiam .

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
wiadomo fotki nigdy nie oddaja 100 % efektu....
wysnułem piekne mysli ale ich nie napisze bo mogło to by byc za mocno powiedziane
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium