SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 841219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682932
To Twój dziennik i może być terapeutyczno treningowy jak zechcesz.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23346 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636497
...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
Generalnie czy to tutaj czy gdzieś tylko dla siebie, wylanie myśli na papier bardzo pomaga.
A z drugiej strony dziennik to "stara Ty" więc pod tym względem prowadzenie go też może pomóc
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 29237
Nene.. cóż mogę powiedzieć, bardzo mi przykro. Ile mamy siły wiemy dopiero, jak trzeba się mierzyć z takimi doświadczeniami. Silna byłaś i jesteś, co nas nie zabije.. i tego się trzymaj. Będzie dobrze.


Zmieniony przez - Tsu84 w dniu 2020-01-20 20:54:01
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
no musi być dobrze
Wczoraj zadziwiająco dobrze się czułam, choć był podobno najbardziej przygnębiający dzień w roku, a ciśnienie wynosiło 1045 hPa. Głowa bolała, ale nic poza tym
Dziś troszkę gorzej, umysł płata figle, mięśnie drgają, ale porównując ostatnie tygodnie to i tak jest duża poprawa. Małe kroczki - byle do przodu.
po południu wyjeżdżam z mężem na 2 dni poza miasto, trochę podnosi mi tętno myśl o podróży, ale muszę wrzucić na luz.
Chciałabym też wrócić do skakanki, ale walczę na razie z myślami w tym temacie
2

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682932
Taki wyjazd - dobry pomysł. A podróż najwyżej można przespać .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
Night nie da się spać, już sam wyjazd był ryzykiem podczas pobytu miałam jeden mały atak lęku, ale szybko go sobie wytłumaczyłam, co prawda żołądek zawiązał się w supeł od razu i zaczęło mi się odbijać, ale mąż rozładował napięcie i kolacja była pyszna w nocy źle spałam, co chwilę się budziłam, przełożyło się to na nastrój na drugi dzień, czułam się z d**y do południa, adrenalina i kortyzol mocno trzymają z rana, ale potem sobie popłakałam i po południu było już lżej. Spałam dobrze i dzisiaj też czuję się dobrze no nikt nie powiedział, że będzie lekko, ale odburzanie trwa
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682932
Małymi krokami do celu i będzie coraz lepiej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 712 Napisanych postów 4351 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57865
To dobrze ze uwazalas ze jestes silna presychicznie, przyda sie to teraz w wychodzeniu z tego wszystkiego! Najwaznieszje, nie daj sie wkrecic w nerwice/depresje, bo co sobie powkrecasz, to pozniej trzeba odkrecac. Powodzenia!
1

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
Tak jakby depresja to było coś w co się wkręcamy :p trzeba pamiętać że depresja i nerwica to choroby i nie zawsze zależą od samej psychiki. Kwestie fizjologiczne również mają na to wpływ.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

electro
Polecane artykuły