SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1138496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108343 Napisanych postów 381239 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720005
Masz bardzo dobre proporcje
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2950 Napisanych postów 5581 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82829
Konrad ten sam (nawet niższy!) poziom smalcu a Ty level wyżej!
O to chodzi w kulturystyce. Widać przeorany rok ciężkiej roboty. Super sylwetka
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4888 Napisanych postów 13129 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 771258
tomaszS
Konrad ten sam (nawet niższy!) poziom smalcu a Ty level wyżej!
O to chodzi w kulturystyce. Widać przeorany rok ciężkiej roboty. Super sylwetka


Ciężkiej roboty to tu nie było.
Jedynie pod kątem pracy.
Bo tu co chwila była przerwa przez żołądek, brak apetytu, co chwila McDonald, treningi raz 5x w tyg a raz 2 albo wcale.

Ale coś doszło mięsa szczególnie w barkach więc jestem zadowolony :p
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2955 Napisanych postów 15963 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 892808
Szarpanie na wznosy! Wyszło Ci jak trzeba :D Dlatego bary urosły ^^
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4888 Napisanych postów 13129 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 771258
REDUKCJA

Fajny trening.
W pewnym momencie zapomniałem, że dziś robię PULL, a nie
same plecy
Ale ciężar zwiększony i ciut pozmieniałem.

Wiosłowanie w oparciu jest zbyt niewygodne - ledwo oddech łapałem.
HIIT jakoś wyjątkowo łatwo poszedł mimo, że lało się ze mnie.

A tak to nudny dzień.

TRENING:

1.Wiosłowanie sztangą nachwyt - 100 kg x10, 120 kg x8, 140 kg x6, 145 kg x4
2.Podciąganie nachwyt szeroko - CC x10 x10 x10 x8
3.Wiosłowanie hantlą jednorącz - 40 kg 4x10
4.Ściąganie uchwytów do uszu - 20 kg strona 4x12
5a.Wznosy hantli na bok - 22 kg 3x10
5b.Wznosy hantli w opadzie oparcie - 12 kg 3x10
6.Hantle supinacja - 18 kg x10 20 kg x8 22 kg x6
7.Hantle młotki oparcie - 20 kg 3x10

HIIT 5 min + 20 min cardio

DIETA:

1.Płatki kukurydziane 100g + 50g wpc
2.100g płatków kukurydzianych + 50g wpc + 40g herbatników
3.Pierś z kurczaka 500g + mozzarella light + orzechy włoskie 35g

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4888 Napisanych postów 13129 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 771258
REDUKCJA

Fajny trening.
W pewnym momencie zapomniałem, że dziś robię PULL, a nie
same plecy
Ale ciężar zwiększony i ciut pozmieniałem.

Wiosłowanie w oparciu jest zbyt niewygodne - ledwo oddech łapałem.
HIIT jakoś wyjątkowo łatwo poszedł mimo, że lało się ze mnie.

A tak to nudny dzień.

TRENING:

1.Wiosłowanie sztangą nachwyt - 100 kg x10, 120 kg x8, 140 kg x6, 145 kg x4
2.Podciąganie nachwyt szeroko - CC x10 x10 x10 x8
3.Wiosłowanie hantlą jednorącz - 40 kg 4x10
4.Ściąganie uchwytów do uszu - 20 kg strona 4x12
5a.Wznosy hantli na bok - 22 kg 3x10
5b.Wznosy hantli w opadzie oparcie - 12 kg 3x10
6.Hantle supinacja - 18 kg x10 20 kg x8 22 kg x6
7.Hantle młotki oparcie - 20 kg 3x10

HIIT 5 min + 20 min cardio

DIETA:

1.Płatki kukurydziane 100g + 50g wpc
2.100g płatków kukurydzianych + 50g wpc + 40g herbatników
3.Pierś z kurczaka 500g + mozzarella light + orzechy włoskie 35g

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3109 Napisanych postów 8555 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 321811
stanowczo urosłeś widac na fotach. Klata wypukła, bic ogromny, tyłem bary kosmos. plegar w uj szeroki.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4888 Napisanych postów 13129 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 771258
Dzięki. Ale nie wiem jak to się stało. Myślałem, że ta masa będzie największa pomyłką bez jakiegokolwiek progresu, a tu jednak...nie

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Widać ze przybyło Ci kilka dobrych kg. Ogólnie fajna redukcja -tu cheat tam cheat, ale najważniejsze ze forma cały czas do przodu. Jest na prawdę świetnie. Po takim porządnym cheacie jak duże masz odbicie ?
1
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108343 Napisanych postów 381239 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720005
Metabolizm ma nakrecony dobrze to tylko na plus takie rzeczy mu wychodza

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

electro
Polecane artykuły