SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 233743

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 686
Albo ma brudny piekarnik ja swojego już z rok nie czyściłem a dymi się z niego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 275 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5990
Hej,
Naprawde trzeba trzymac rowne proporcje tluszczy nasyconych i nienasyconych(i wielonasyconych)?
cale zycie jadlem normalnie, tluszcze glownie z miesa i nabialu i co tam wpadlo z roslin, orzechow czy ryby na obiad
a teraz mam podbic ilosc tluszczy zeby byly dobre proporcje? czy to nie bedzie szok dla mojego organizmu?
Czy to ma naprawde az tak duza role? Co sie stanie jesli nie bede trzymal tych proporcji?

Take What You Can, Give Nothing Back!

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
Zależy jak duże będą to różnice. Np przy znacznym ograniczeniu nasyconych kwasów tłuszczowych może dojść do zaburzenia produkcji testosteronu w organizmie. Z kolei wg badań długotrwały znaczny nadmiar omega 6 względem omega 3 jest powodem wielu chorób i problemów zdrowotnych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
sfdffds123
Siema,
jak chce podbic wrazliwosc insulinowa przy zalozeniu ze wegle jem tylko po treningu ( god 18) to do tej godziny jade tylko na tluszczach i bialku ? (redukcja)


Poczytaj założenia systemu żywieniowego IF. Jednak wtedy uważaj z takimi dużymi ograniczeniami węglowodanów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18014
a no możę faktycznie to panierka ;d ale co do pytania masło klarowane też bd wporzo?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24734
Nie wierzyłbym że to co jest w sklepach to rzeczywiście Masło Klarowane , ale mogę się mylić. Do smażenia ogólnie pozostał bym przy oleju kokosowym/smalcu/oleju rzepakowym a ew taki np stek to mozna zgrillowac/usmazyc na teflonie i na gorący polozyc sobie kawalek masła jak ktoś lubi smak i wliczyć do bilansu :).
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
Kokosowy zdecydowanie najlepszy. Szczególnie nierafinowany, daje bardzo fajny smak i zapach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3678
Jezeli smaze sobie steki na oliwie z oliwek i wlewam jej okolo 50 gram na patelnie to mam te 50 gram policzyc normalnie do bilansu ??

Rafis

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
Co Ty smażysz w głębokim tłuszczu? Takiej ilości to nawet panierka nie wciągnie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3678
No troszke zostaje go tłuszczu , ale mało , To jak liczyc to , ile tego co wleje na patelnie ?

Rafis

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

electro
Polecane artykuły