Normalnie zajady mi popękały ze śmiechu... :)
...
brałem kretę na redu
po odstawieniu w końcówce redu waga poszła w dół około 2kg (skończyła się pucha)
wszystko jest w moim dzienniku
po odstawieniu w końcówce redu waga poszła w dół około 2kg (skończyła się pucha)
wszystko jest w moim dzienniku
KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ
...
W sumie nie dziwota na takich kcal, że jesteś "opryskliwy" 

Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_kalik-t1087033.html
...
Nie wiem czy pamiętacie jak pisałem że na mojej siłce kiedyś koleś wykonywał MC 300 kg x 8 rep.
Wygrał złoto na Arnoldzie amatorów - 21 lat, 137 kg
wstawiam linka
http://www.sportowefakty.pl/strongman/421588/ms-amatorow-strongman-mateusz-kieliszkowski-zloto-cieszy-ale-mam-niedosyt
dzięki kuba
Wygrał złoto na Arnoldzie amatorów - 21 lat, 137 kg
wstawiam linka
http://www.sportowefakty.pl/strongman/421588/ms-amatorow-strongman-mateusz-kieliszkowski-zloto-cieszy-ale-mam-niedosyt
dzięki kuba
Sport to zdrowie do póki nie robisz singli
...
Masę robię po redukcji - nie będę się upierał że do czerwca będę ciągnął wycinkę. jak zobaczę 84/85 i nawet bf 15% to uczciwie się zastanowię bo bycie wiórem mnie nie interesuje.
Sport to zdrowie do póki nie robisz singli
...
A nie pisałeś, że ten Kieliszkowski miał ze dwa metry wzrostu? W artykule który o tym przeczytałem napisali 188cm...
...
Musi być błąd bo on na boso trenował i spokojnie 10 cm był wyższy ode mnie.
Sport to zdrowie do póki nie robisz singli
...
05-03-2014 DT
Micha - na 100% trzymana dieta
białko -230g
ww - 217g
tł - 80g
kcl - 2586
Monotonia ale działa. Waga po spokojnym biegu pokazała w ciuchach i butach 85,6 kg. Niedługo będę miał idealny BMI
wstyd się przyznać ale nie miałem go chyba od 16 roku życia.
Suplementacja w trakcie dnia
GOLD-VIT C 1000 FORTE - Olimp
Białko C6 - 30 g
Stanofusion - 30 g
BCAA Powder - 12 g
Vitaminy - 2 caps
Hi-TEC stawy - 3 caps
Hi-tec kreatyna jabłczan - 5 caps
Dziaj uruchomiłem kreatynę - zobaczymy co będzie. mam 200 caps wiec dziennie 5 wystarczy mi na 40 dni.
środa - nogi + barki
Trucht - 9/12 km/h - 10 min, podniesienie tętna, nudny taki trucht.
Ogólnorozwojówka - rozciąganie, wymachy, aktony barków - 5-7 min min
Przysiady ze sztangą na karku - przestałem sie oszukiwać ze mam moc;-( trenowałem technicznie z ciężarkami 1,25 kg pod każdą pietą, dodatkowo przy 90 kg zrobiłem 1 sec pauzę na dole w najniższej pozycji. kolana skwierczały ale czułem na serio że wchodzą. pomimo cieżarków nadal czułem że odrywam pięty czasami. poszło 20x20, 15x60, 12x70, 10x80, 8x90, 6x90 - na serio uda pękały. nie trzeba ciężko robić.
Wypychanie nóg na suwnicy - 12x100, 12x170, 12x180 - suwnica odwrócona, łatwo nie było
Prostowanie podudzi siedząc z uginaniem - superset - 3 serie po 15 rep na obie grupy, schodzenie z maszyn było mordęgą
wspięcia na palce obunóż - tragedia, robiąc wolno 25x4 rep przy małym obciążeniu 43 kg. łydki od mniej więcej 16 rep paliły się...
wyciskanie sztangi sprzed klatki piersiowej siedząc - barki to priorytet, 30x15,40x12,50x10,55x8 - uczciwie to powoli idzie moc w tym. sam widzę znaczny postęp bo bez oszukiwania spuszczam 55 kg siedząc bez podbicia, zakładam że na stojaka 65 powinienem pchnąć teraz spokojnie z podbiciem.
podciaganie sztangi do brody - 15x22,15x32,12x42 - na linkach, na serio udaje mi sie wyizolowac partie mięśniową jak się przyłłożę.
unoszenie ramion bokiem z hantlami - 15x10 kg, 15x10, 12x8 kg, ostatnia seria zmniejsznei ciężaru bo najzwyczajniej w świece bym nie dał rady. strasznie słabe mam naramy akurat w tej płaszczyźnie.
aeroby - bieg - nogi jak z waty po takim treningu, rozgrzały sie po połowie biegu... na 12 min miałem tylko 2,1 km a cały bieg 35 min pozwolił mi przebiec 6,2 km przy V średnim tylko 10,6 km/h, poszło 600 kcl. bardziej było to człapanie niż bieg...
Czas trwania treningu: 95 min
Pompa - 7/10
Ciężary - 5/10
Zmęczenie - 9/10
To był na serio bardzo udany trening nóg. zmasakrowalem je
Media:
jedzonko z paru dni( w tymna wyjeździe bo nie ma lipy
)
Pozdro
Zmieniony przez - Gwid w dniu 2014-03-05 22:12:11
Micha - na 100% trzymana dieta
białko -230g
ww - 217g
tł - 80g
kcl - 2586
Monotonia ale działa. Waga po spokojnym biegu pokazała w ciuchach i butach 85,6 kg. Niedługo będę miał idealny BMI
wstyd się przyznać ale nie miałem go chyba od 16 roku życia.
Suplementacja w trakcie dnia
GOLD-VIT C 1000 FORTE - Olimp
Białko C6 - 30 g
Stanofusion - 30 g
BCAA Powder - 12 g
Vitaminy - 2 caps
Hi-TEC stawy - 3 caps
Hi-tec kreatyna jabłczan - 5 caps
Dziaj uruchomiłem kreatynę - zobaczymy co będzie. mam 200 caps wiec dziennie 5 wystarczy mi na 40 dni.
środa - nogi + barki
Trucht - 9/12 km/h - 10 min, podniesienie tętna, nudny taki trucht.
Ogólnorozwojówka - rozciąganie, wymachy, aktony barków - 5-7 min min
Przysiady ze sztangą na karku - przestałem sie oszukiwać ze mam moc;-( trenowałem technicznie z ciężarkami 1,25 kg pod każdą pietą, dodatkowo przy 90 kg zrobiłem 1 sec pauzę na dole w najniższej pozycji. kolana skwierczały ale czułem na serio że wchodzą. pomimo cieżarków nadal czułem że odrywam pięty czasami. poszło 20x20, 15x60, 12x70, 10x80, 8x90, 6x90 - na serio uda pękały. nie trzeba ciężko robić.
Wypychanie nóg na suwnicy - 12x100, 12x170, 12x180 - suwnica odwrócona, łatwo nie było
Prostowanie podudzi siedząc z uginaniem - superset - 3 serie po 15 rep na obie grupy, schodzenie z maszyn było mordęgą
wspięcia na palce obunóż - tragedia, robiąc wolno 25x4 rep przy małym obciążeniu 43 kg. łydki od mniej więcej 16 rep paliły się...
wyciskanie sztangi sprzed klatki piersiowej siedząc - barki to priorytet, 30x15,40x12,50x10,55x8 - uczciwie to powoli idzie moc w tym. sam widzę znaczny postęp bo bez oszukiwania spuszczam 55 kg siedząc bez podbicia, zakładam że na stojaka 65 powinienem pchnąć teraz spokojnie z podbiciem.
podciaganie sztangi do brody - 15x22,15x32,12x42 - na linkach, na serio udaje mi sie wyizolowac partie mięśniową jak się przyłłożę.
unoszenie ramion bokiem z hantlami - 15x10 kg, 15x10, 12x8 kg, ostatnia seria zmniejsznei ciężaru bo najzwyczajniej w świece bym nie dał rady. strasznie słabe mam naramy akurat w tej płaszczyźnie.
aeroby - bieg - nogi jak z waty po takim treningu, rozgrzały sie po połowie biegu... na 12 min miałem tylko 2,1 km a cały bieg 35 min pozwolił mi przebiec 6,2 km przy V średnim tylko 10,6 km/h, poszło 600 kcl. bardziej było to człapanie niż bieg...
Czas trwania treningu: 95 min
Pompa - 7/10
Ciężary - 5/10
Zmęczenie - 9/10
To był na serio bardzo udany trening nóg. zmasakrowalem je
Media:
jedzonko z paru dni( w tymna wyjeździe bo nie ma lipy
)
Pozdro
Zmieniony przez - Gwid w dniu 2014-03-05 22:12:11
Sport to zdrowie do póki nie robisz singli
...
BMI to o kant dupe roztrzaskac, ale tez chcialbym zejsc ponizej 25... Ehh te cyferki. Podziwiam za diete. Twoje wyniki od grudnia pokazuja co znaczy dobra dieta bez kombinowania.
Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
redukcja/recomp/masówka cele kryniu78
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- 146
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- 154
- 155
- 156
- 157
- 158
- 159
- 160
- 161
- 162
- 163
- 164
- 165
- 166
- 167
- 168
- 169
- 170
- 171
- 172
- 173
- 174
- 175
- 176
- 177
- 178
- 179
- 180
- 181
- 182
- 183
- 184
- 185
- 186
- 187
- 188
- 189
- 190
- 191
- 192
- 193
- 194
- 195
- 196
- 197
- 198
- 199
- 200
- 201
- 202
- 203
- 204
- 205
- 206
- 207
- 208
- 209
- 210
- 211
- 212
- 213
- 214
- 215
- 216
- 217
- 218
- 219
- 220
- 221
- 222
- 223
- 224
- 225
- 226
- 227
- 228
- 229
- 230
- 231
- 232
- 233
- 234
- 235
- 236
- 237
- 238
- 239
- 240
- 241
- 242
- 243
- 244
- 245
- 246
- 247
- 248
- 249
- 250
- 251
- 252
- 253
- 254
- 255
- 256
- 257
- 258
- 259
- 260
- 261
- 262
- 263
- 264
- 265
- 266
- 267
- 268
- 269
- 270
- 271
- 272
- 273
- 274
- 275
- 276
- 277
- 278
- 279
- 280
- 281
- 282
- 283
- 284
- 285
- 286
- 287
- 288
- 289
- 290
- 291
- 292
- 293
- 294
- 295
- 296
- 297
- 298
- 299
- ...
- 300
Następny temat