SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ech, Gwid i te jego teorie...

UA spoko, niestety obecnie mnie nie stać. Jak kiedyś oglądałem, to koszulki w tej samej praktycznie cenie co długi rękaw.
Wszedłbym w SUrge, ale też mnie nie stać no i zbyt uwypukla kształty sadła

Kabo, wytnij rękawy, będziesz miał kompresory na łydy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
oj tam jak się postarasz to wyrwiesz w dobrej cenie UA, ta czerwona za 60pln (tk max), gacie coś koło 70-80pln/szt



KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728653
Fajne koszulki są w Decatlonie firmy Kipsta-świetne na trening i nawet na zwykłe chodzenie-szczególnie w goracych klimatach do tego super ceny-55-80 zł i dwa lata gwarancji-puści szewek-idziesz do sklepu spokojnie zwracają kasę,kupujesz nową i chodzisz dalej...


Np w Sapri było non stop 42 stopnie,klimat wilgotny i mało wiatru-górska dolina nad brzegiem morza-żadna inna koszulka nie wytrzymywała-były mokre w 15 minut a Kipsta bez problemu-bo sa też termoaktywne





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
surge teraz w promo za 79zł mozna kupić thermo wiec warto wg mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Dzisiaj 3 dzień a u mnie redukcja na dodatnim bilansie kalorycznym. Czyli jeszcze powinno rosnąć przez te dwa tygodnie na plusie.
Trening klatki oraz trening bicepsów

Trening

Klatka

Wyciskanie leżąc 4 serie 15x70,12x80,10x90,6x100
Wyciskanie hantlami na + 3 serie 12x27
Wyciskanie na smithcie na minusie 3 serie x 80
Spięcia na bramie 3s x 27

Biceps
Ugięcia na podparciu sztangą 3 s x 12x35
Ugięcia jednorącz na linkach wyciągu 3 s 10x27
Ugięcia hantlami na ławeczce w odchyleniu do tyłu 3 12x15,12x15,8x17,5

Cały trening bardzo udany. Praktycznie znowu zaczynam wchodzić w treningi na większym ciężarze i sprawia mi to przyjemność. Dodatkowo jako priorytet traktuję to, że skupiam się tylko na treningu i nie wchodzę w dyskusje powodujące przedłużanie całego przedsięwzięcia.

Dzisiaj byłem w Gorzowie na zakupach kupiłem nowe serce do auta bo stare padło przeszczepiłem i rozruch na pięć. Kupiłem koszulkę Under Amour a droga jak jasna cholera i spodenki. Przetestowałem na siłowni i jest super. Jednak człowiek po takich wyjazdach jest zmęczony a jeszcze później musi iść na siłkę no cóż ale trzeba.
Jeżeli chodzi o dietę to cały czas na 3500kcal i cały czas czyściutko nawet muszę się pochwalić z ryżu białego przeszedłem na ryż brązowy i o dziwo bardzo mi smakuje.

Dzisiaj nad Gorzowem widziano lecące Żurawie, z reguły wracają w marcu. Podobno zimy nie będzie.

Jeszcze jedno zapisałem się do testu HI-Teca.

Śniadaniowy omlet

Zdjęcie mojej mamałygi którą jadłam x3



Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2015-01-05 18:33:10

Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2015-01-05 18:35:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
schodzisz z kalorii i wchodzisz na ciężary? dziwna taktyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
kabo9
schodzisz z kalorii i wchodzisz na ciężary? dziwna taktyka


nie o tym myślałem tylko o tym, że wchodzę na ciężary po tym jak trenowałem w ostatnim okresie na ciężarze własnego ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
dziś u mnie też poleciał zestaw plażowy

fajnie jakby wybrali Cię do testu bo masz potencjał, a taki test mocno motywuje

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
dasz radę zrobić porządnie relacje jak Ciebie wybiorą? chodzi o nagrywanie treningów itp? nigdy tego nie robiłeś - jesteś na to gotów?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Gwidu 15 lat temu rzuciłem palenie więc jeśli chodzi o wyzwania to więcej pisać nie muszę jak za coś się biorę to na poważnie i nie ma lipy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium