SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516




w tym filmiku Małecki od 9min 32sek pokazuje technikę tego ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516


Takich suplementów używam:
Po lewej stronie 3 rodzaje aminokwasów.Aktualnie używam tego niebieskiego na dole o smaku poziomki.W sumie smak bardzo fajny ale troszeczkę sztuczny i co zauważyłem jest bardzo wypełniający oraz gaszący łaknienie.Ocena 4. Poprzedni używałem HT tego na górze o smaku grejpfruta. Bardzo dobra rozpuszczalność, wydajność oraz smak. Polecam.Ocena 5.
Jeżeli chodzi o BCAA Olimpa kategorycznie odradzam beznadziejny smak. Ocena 2.

Białka whey c-6 reklamować nie trzeba jest bardzo dobre.

Jeżeli chodzi o kreatynę to poprzednio używałem tej zielonej Vitalmaxa i naprawdę nic po niej nie odnotowałem. Teraz zacząłem używać kreatyny scitec nutrition i muszę napisać ze czuję się bardziej spompowany i pełny mięśniowo.

Colon-c wiadomo błonnik fajnie przepycha i oczyszcza kiszki.

Spalaczy na chwilę obecną nie używam bo myślę ze wystarczy tej chemii.

Może też napiszecie coś w skrócie o swoich suplementach.


Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2013-11-08 16:30:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Co do BCAA moge napisać że jadłem zarówno Olimpu Xplode oraz Hi Tec i to drugie zdecydowanie wygrywa ! Stosunek Jakość do ceny świetny. Miałem smak Melon + Mango. Ambrozja ! Dopiero pod koniec paczki miałem go dosyć. Olimp troszke za drogo i smakowo średniawka. Do mnie właśnie doszłą paczka Storm + Shock Therapy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Dzisiaj 09.11.2013r. miał być dzień bez treningu ale zdecydowałem, że pojadę na siłownię i potrenuję brzuch i aeroby. Dieta na dzisiaj typowo niskowęglanowa czyli zestaiwnie jajek z piersiami, pomidorami i brokułami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
już sie wziąłeś za robotę ;P oszukista

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Gwid wczoraj się objadłem bułek z farszem z cebuli,pieczarek,sera i szynki ale pyszota i wypiłem 350g wina pół wytrawnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516


Pomocy szwagier jedzie obchodzić ,,Narodowe Święto Niepodległości"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drzwi zamykaj, światła gaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Tylko bez coli żeby ta łycha poszła ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kerad spoko, ja wczoraj też świętowałem do tego o 22 pizze jadłem...

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium