Sabrina Toledo jest znaną trenerką fitness, modelką i instagramową influencerką z Brazylii. Patrząc na jej boskie ciało, nic dziwnego, że ma tylu wielbicieli i fanów. Sabrina szybko zaczęła zauważać efekty treningu siłowego i wręcz zakochała się w postępie, jaki widziała w lustrze. Dzień po dniu spędzała wiele godzin na siłowni, budując wymarzoną sylwetkę. Wkrótce ciężka praca Sabriny zaczęła się opłacać. Jej ciało zaczęło wyglądać lepiej niż kiedykolwiek. Właśnie w tym momencie Sabrina postanowiła przenieść swoją pasję na wyższy poziom - została trenerką online. Odniosła niemały sukces i jest dziś motywacją dla prawie 150 tys. ludzi.

Jak Sabrina zbudowała tak wspaniałą sylwetkę? Zazwyczaj rozpoczyna treningi od ciężkich ćwiczeń wielostawowych, takich jak przysiady czy martwy ciąg. Potem przechodzi do lżejszych ćwiczeń i nieco schodzi z ciężaru. Na koniec treningu zawsze się rozciąga, bo uważa, że jest to bardzo istotne w kształtowaniu sylwetki oraz zapobiega tzw. “zakwasom”. Jeśli jest na etapie redukcji, wykonuje także szybką sesję cardio pod koniec treningu, aby jak mówi - przyspieszyć metabolizm.

Niesamowita sylwetka Sabriny to nie tylko zasługa jej ciężkiej pracy na siłowni, ale także przestrzeganie ścisłej diety. Aby utrzymać formę, musi cały czas pilnować kalorii i ilości makroskładników. Jej dieta nie będzie dla was z pewnością zaskoczeniem. Ulubionym źródłem białka jest oczywiście chude białe mięso, węglowodanów słodkie ziemniaki, brązowy ryż i quinoa, a tłuszczy awokado i orzechy. Sabina mówi, że "sekretem" sukcesu w osiągnięciu sprawności fizycznej jest konsekwencja, ciężka praca i nie poddawanie się, gdy sprawy stają się trudne. Po niej od razu widać, że lubi być cały czas w formie. Ale nie myślcie sobie, że ta boska sylwetka została zbudowana z dnia na dzień. To wynik wielu lat determinacji i ciężkiej pracy nad ciałem i głową.

Komentarze (1)
domosos

Nawet fajna kobitka z niej.

0