SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Jaki dobry spalacz polecacie tylko mocny i sprawdzony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
spokojnie, po co od razu spalacz. masz faze kryzysu ale przejdzie. nie szkoda ci serducha na sztuczne spalacze bo znając Ciebie to się nie będziesz oszczędzał z tym. nawet kuba ostatnio u siebie pisał że raz na 35 dni trzeba zrobić wolne. organizm nie jest głupi.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Dzisiaj dzień beztreningowy zgodnie z grafikiem. Bardzo chciało mi się spać i jeść.Żeby za dużo nie jeść zajadam orzechy ziemne bez soli a i zjadłem grahamkę z masłem orzechowym (musiałem jak zobaczyłem w sklepie to masło to nie mogłem wytrzymać i kupiłem).Same grzechy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Czytałem tematy użytkowników forum dzisiaj i widzę, że coraz częściej pojawia się tematyka związana z jedzeniem śmieciowym i utrzymywaniem diety. Uważam, ze nie ma co do końca wariować z dietą i od czasu do czasu można coś w ramach bilansu zjeść np. pizzę.Tak uważam ale staram się nie stosować pokarmów śmieciowych ponieważ jak najszybciej chcę przejść na masę a muszę coś zrzucić w kilogramach.Wczoraj miałem wyrzuty ze pojadłem orzechów ziemnych za dużo ale miałem ssanie i musiałem coś zagryzać bo bym zwariował.
Jeżeli chodzi o trening to bardzo ciężko jest mi się zebrać, najważniejsze to wyjść z chaty a później to już idzie. Od dzisiaj odstawiłem kreatynę, chcę zobaczyć ile mi zejdzie wody. Z suplementów używam WHEY-C6, BCAA, Omega-3.Praktycznie za 20 dni kończę redukować i wchodzę na masę ile jeszcze schudnę przez te 20 dni to schudnę i niezależnie od wyniku idzie masa.Mam juz dość tego odchudzania i jedzenia dziennie tylko 1 x 60g ryżu lub makaronu albo brokułu z kurczakiem po 120g każdego bo nie idzie sie tym najeść.Dodatkowo nie mam motywacji chudnięcia teraz na zimę co innego na lato (plaza itd.)Chcę po 100g ryżu,kaszy ,makaronu ale do 2 posiłków dziennie. Mam zamiar masować od grudnia do końca lutego a od marca wycinać. Oczywiście nie mam zamiaru rzucić się na jedzenie ale stopniowo w pierwszych dwóch tygodniach podnosić kalorie.
Apropo spotkałem na siłce gościa który liczył sobie kaloryczność i wyliczył ze teraz musi jeść pod 400g węgli i mu wyszło 4 worki kaszy lub ryżu dziennie i mówi ze on wycina miałem dość.Waga na dzisiaj 94,8 chyba tymi ketogenami sobie rozregulowałem system.

Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2013-10-10 14:09:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
kerad37
chyba tymi ketogenami sobie rozregulowałem system.


Nie dziwię się. Zakończenie ketogenów kosmicznym ładowaniem musiało się tak skończyć. Zafundowałeś sobie miniaturę jojo. Randka z ekstremalną dietą musi się skończyć wg określonych zasad. Ketogeny 2 tygodnie w układzie:
5 Ket. + 2 Ład.
4 Ket. + 3 Ład.
5 Dieta z przyciętymi węglami + 2 dni dieta z podbitymi węglami
4 + 3 jw.
Miesiąc. Po tygodniu (połowie minimalnego cyklu keto), ładujesz się cukrem i myślisz, że to nie będzie miało wpływu? Dieta keto to jak pożyczka od mafii. Albo spłacasz, albo masz kłopoty Szkoda, że Ci nie wyszło.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
na to wygląda ze chyba trochę Ciebie rozregulowały( i widocznie rozleniwiły ;P). co do diety śmieciowej to zakładam że mój temat dzisiaj przewałkowałeś. ile tego wheya c6 jesz? u mnie jak dwa razy dziennie sobie łyknę białko z hi tec'a to ma ma w nim tyle samo BCAA co w samym bcaa wiec zrezygnowałem z jego brania.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
nie możesz porównywać aminokwasów z BCAA do amino z Whey'a

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
mogę
białko i amino mam z tej samej firmy. rzuciłem okiem jak dostałem paczkę do testu i na szybko wyszły mi bardzo zbliżone cyfry.
jak mi czasu starczy to zrobię jakiś bilans bo w sumie sam jestem ciekaw.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
oczywiście że możesz
ale robisz podstawowy błąd bcaa stosuje się w innych celach niż białko i na odwrót

widzę że dość mocno błądzisz

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Widziałem że w tym Whey"u jest BCAA ale i tak biorę dodatkowo BCAA 12 gram. Whey'a spożywam dwa razy dziennie po 30 gram przed i po treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium