SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Kosa, kosa. Bez dwóch zdań.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
kerad37
kuba_n
e no Panie elegancko jest

(ile czasu planujesz jeszcze wycinać)


Planuję wycinać do zakończenia ,,Zakłady na kraty do 30.06.14r.
Ale jeszcze zobaczę jak będzie schodzić to pociągnę. Ale jedno jest pewne 30.06. zasiadam przed mega wielką pizzą bo mam ja cały czas przed oczami.

Podczas I Komunii córki 25.05. objadałem się ciastami do woli a i z kuzynem troszeczkę posiedzieliśmy. Napiszę tak ze obawiałem się, że takie objadanie odbije się na formie a jednak nie za bardzo. Chyba tylko dlatego, ze natychmiast powróciłem na właściwe tory.

Jeżeli chodzi o tłuszczówkę to mi ona nie służyła, po ładowaniu wracałem do wagi wyjściowej. Jednak odkąd przeszedłem znowu na węgle to czuję moc i moje ciało natychmiast zareagowało pozytywnie.

Dziękuję za miłe słowa Panowie.


nie ma co węglę żondzom
(też przez chwilę próbowałem na wyższych tłuszczach lecieć, może nie tak ostro jak chłopaki, ale nie przekonały mnie one, może jak Ami zrobi redu na nich to wtedy zmienię zdanie

uważam że raz na 4-5 tygodni powinno się zrobić takie śmieciowe podjadanie żeby trochę oszukać organizm - jak jedziemy cały czas na mocnym minusie organizm spowalnia metabolizm i wchodzi w tryb oszczędny i nawet jak będziemy ostro zapierniczać brać spalacze nie wiadomo jak mocne to nie zatrzymamy tego mechanizmu, dlatego taka odskocznia wg mnie jest pozytywna zarówno pod względem fizycznym ale również pod względem psychicznym (ja uważam że jedzenie może być nagrodą w przeciwieństwie do MaGor'a)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23820
A ja za Chiny ludowe nie mogę fotki zobaczyć tylko znak zapytania jest. Może spróbuję w innej przeglądarce (z telefonu korzystam).

Już widzę, wifi w busie szwankuje, nie ma bezpiecznego połączenia bla bla bla.
Jest kosa...

Zmieniony przez - Amidoman w dniu 2014-06-10 22:51:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brawo za wytrwałość Darek!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gwid
No i jest na serio git powinieneś mi podziękować za motywacje tutaj dalej bo pewnie fifi cichaczem sie zbroi


Najpier Kabo, teraz Kerad. Złóżcie się na jakis pakiet dla Gwida
Bez niego ciężko byście mieli

No i Darek, mocne te czasy walisz tam w Aero. Jak musztra jakaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
RafalRRRR
Gwid
No i jest na serio git powinieneś mi podziękować za motywacje tutaj dalej bo pewnie fifi cichaczem sie zbroi


Najpier Kabo, teraz Kerad. Złóżcie się na jakis pakiet dla Gwida
Bez niego ciężko byście mieli

No i Darek, mocne te czasy walisz tam w Aero. Jak musztra jakaś


jestem za

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak serio, to jestem ciekaw Waszego podsumowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
w sumie każdy ma inna ścieżkę, fifiego prowadzi treneiro, darke skacze i zmienia ale z dobrym efektem, ami konsekwentnie maratonuje się a ja to ja

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Odnośnie czasów aero to dojazd był 4 km i odjazd też 4km a samo bieganie sprinterskie 2 z hakiem. Dzisiaj mam trening FBW a do tego dorzucam orbiterek a tak z 30 minut.

Gwid dzięki naprawdę bo to Ty mi zasugerowałeś odnośnie 3 dni FBW a mi taki system bardzo się spodobał.Nadal rozmyślam nad aero jak to rozplanować. Przeglądam działy w poszukiwaniu odpowiedzi.Ilu ludzi tyle opinii. Jeden gościu napisał ze na koniec kręcił codziennie aż dosedł do 7% tkanki tłuszczowej.Sam już nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patrz bardziej na to jak Ci pasuje Darek. Mnie sie poprostu nie chce zaraz po siłowni biegać. Nie ma ch**a abym jeszcze poleciał. Koniec siłowni to czuje się jak Xzaar kończąc Maraton . Mogę biegac pare h później, lub najlepiej dla mnie rano - a to dlatego że potem cały dzień jest inny. Lepszy. Samo spalanie fetu na czczo do mnie nie przemawia. Tak samo działaIMO jak po siłowni. Gdzie tu i tu zapasy glikogenu są zużyte. Tak myśle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium