SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 492821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie pomyliłeś się wpisując obciążenia w MC?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
_Szajba_
Nie pomyliłeś się wpisując obciążenia w MC?


Obciążenia są dobrze wpisane.Robię je po 15 powtórzeń na dziesięciu i pięciu dorzucimy.W HST nie można za szybko dorzucić bo później zabraknie ciężaru na progres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Zdziwiła mnie spora różnica pomiędzy przysiadami a mc. U większości wygląda to nieco inaczej :)
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie po siadach, ciągi mają prawo cierpieć. Po prawdzie, np po dzisiejszych siadach nie widziałbym siebie w MC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Trening odwołany dzień spędzony w łóżku -chorobowo:(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Wczoraj poty, dreszcze, zniechęcenie i niestety trening przełożony na dzisiaj. Zaaplikowałem medykamenty i czekałem co się wydarzy ale niestety mało pomogły a dodatkowo lało się z nosa.
Dzisiaj poty i dreszcze ale trening zrobiony, chociaż nie było łatwo. Dodatkowym ujemnym elementem była klimatyzacja , którą dzisiaj strasznie odczuwałem , wiała po plecach niesamowicie. Żeby tylko nie pogorszyła samopoczucia.

Trening oparty na ćwiczeniach wielostawowych w 15 powtórzeniach.

-Przysiad 1s 70kg
-MC 1s 70kg
-Podciąganie 2s 78kg
-WL na skosie+ 1s 60kg
-Wyciskanie żołnierskie 1s 30kg
-DIPY 1s---- ciężar ciała +10kg
-Wspięcie na łydki 3s z 90kg -łydki ćwiczę normalnie w 3 seriach.
-Allachy 3s—78kg.
Rozciąganie.
Przerwy 90s.
Trening zamykam w 55 minutach.

Dieta na 3500kcal –ciężko mi było jeść dzisiaj chyba ze względu na chorobę. Po hamburgerach własnej roboty czuję się przepełniony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Kuruj się. U mnie dzieciaki chore bo szkoła się rozpoczęła więc wiem o czym mówisz.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kerad37
Wczoraj poty, dreszcze, zniechęcenie i niestety trening przełożony na dzisiaj. Zaaplikowałem medykamenty i czekałem co się wydarzy ale niestety mało pomogły a dodatkowo lało się z nosa.
Dzisiaj poty i dreszcze ale trening zrobiony, chociaż nie było łatwo. Dodatkowym ujemnym elementem była klimatyzacja , którą dzisiaj strasznie odczuwałem , wiała po plecach niesamowicie. Żeby tylko nie pogorszyła samopoczucia.



Keradzie, zamiast wspomóc organizm w walce z chorobą i odpuścić trening,Ty
Wspomagasz infekcję.
Masz naganę za lekkomyślność!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Naganę przyjmuję i mam nadzieję , że jest to tylko nagana ustna bez wpisu do rejestru.
Po 2 dniach okropnego samopoczucia dzisiaj wróciłem do żywych i szykuję się na mocny trening w dniu jutrzejszym.Wczoraj na treningu starałem się jak mogłem ale jednak jak człowiek nie jest w 100% sprawny to za dobrze trening nie wychodzi.
Byłem dzisiaj 200km od domu w Polkowicach zobaczyć mojego pierwszego wnuczka.Super chłopak .Kurcze jestem już dziadkiem a co za tym idzie cholera starość nadchodzi.
Praktycznie od Sulechowa do Polkowic cały czas jazda 60 km/h ponieważ robią trasę S-3 a roboty tam jeszcze dużo.Rozglądałem się za tatuńciem ale go nie widziałem, pewnie trenował.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wnuk-piękna sprawa, gratulacje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium