SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131191
Idziesz w koszty - Głuchowski to dla mnie Piotr - o Pawle pisali w fitplocie. Podasz stawkę - mówią, że dobrze zarabiają .
Masz robić czystą masę (w miarę czystą).
Sauna osłabia - głównie widoki w niej (ostatni raz byłem gdy miałem kilkanaście lat )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
To jest Paweł.Pierwszy miesiąc 250 kolejne 200.Właśnie w miarę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Trener znany w social mediach, bierze sporo ale mustanga trzeba czymś napoić .
I co trener powiedział? Że masz masować czy redukować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Dopiero wysłałem ankietę i czekam na opinię.Zasugerowałem krótką redukcję z kości na ości i w miarę czystą masę.Mustanga i dziecko w drodze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Facet jest oblatany w temacie.Obserwuję go od dłuższego czasu.Pisze fajne artykuły prowadzi szkolenia.Nowa siłownia nowy trener już mam ciary na plecach.Podziałam z nim do przyszłego a potem zobaczymy.Na 50 ma być forma życia.


Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2018-07-10 22:35:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131191
kerad37
Facet jest oblatany w temacie.Obserwuję go od dłuższego czasu.Pisze fajne artykuły prowadzi szkolenia.Nowa siłownia nowy trener już mam ciary na plecach.Podziałam z nim do przyszłego a potem zobaczymy.Na 50 ma być forma życia.
A dostęp do suplementów ma? Czytałem dzisiaj część dziennika w dziale przygotowań do zawodów i tak wszyscy pisali, że bez tego to nic nie będzie! kuerte się tam włączył i uświadamiał ich o szkodliwości sterydów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
kerad37
Facet jest oblatany w temacie.Obserwuję go od dłuższego czasu.Pisze fajne artykuły prowadzi szkolenia.Nowa siłownia nowy trener już mam ciary na plecach.Podziałam z nim do przyszłego a potem zobaczymy.Na 50 ma być forma życia.


no to zobaczymy co z tego będzie, zdawaj relacje na bieżąco
mnie szczerze mówiąc celebryci z social mediów nie przekonują, teraz jakbym miał wybierać trenera to takiego co mogę się z nim spotkać na żywo i nie ma 150 klientów którym daje copy paste (nie mówię że w tym przypadku tak jest, ale zdarza się to przy prowadzeniu online na pewno)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan
kerad37
Facet jest oblatany w temacie.Obserwuję go od dłuższego czasu.Pisze fajne artykuły prowadzi szkolenia.Nowa siłownia nowy trener już mam ciary na plecach.Podziałam z nim do przyszłego a potem zobaczymy.Na 50 ma być forma życia.
A dostęp do suplementów ma? Czytałem dzisiaj część dziennika w dziale przygotowań do zawodów i tak wszyscy pisali, że bez tego to nic nie będzie! kuerte się tam włączył i uświadamiał ich o szkodliwości sterydów .

ja czytałem chyba ten sam dziennik i nie zauważyłem żeby ktoś napisał że bez tego to nic nie będzie,
w każdym razie po kuerte w tym dzienniku już nie ma śladu chociaż nie działali tak szybko jak w 35+
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131191
kabo9 - na str.322 jest napisane: "JAK to faktycznie strong no to nie ma sie co dziwic:d ale tyle co na treningu byłem a tu kilka stron spamu

I jak faktycznie autor tych postow wyglada jak na zdj co dal łukasz no to....

kuerte1971
Cayek
to bana wyrwie i będą wszyscy zadowoleni

Wszyscy??? Nie wierzę w to, że na tym forum nie ma ludzi bez sterydów a za tym rozumnych.

musisz koniecznie dział zmienic, tutaj raczej takich nie znajdziesz sama nazwa działu powinna ci to powiedzieć :d
1
Aktualny dziennik:
https://www.sfd.pl/Mariusz_Żaba:_MPJ_2015_str_34,_Kłodzko_44-t1089000.html "

Wklejam tak jak umiem - ale może rzeczywiście czytaliśmy nie te same dzienniki. Konkretnie to chodzi mi o to zdanie musisz koniecznie dział zmienic, tutaj raczej takich nie znajdziesz sama nazwa działu powinna ci to powiedzieć :d to z niego wyciągnąłem wniosek, że bez takiej suplementacji się nie da. Była jeszcze jedna wypowiedź to potwierdzająca ale nie chce mi się szukać.

Jeszcze jeden cytat Żaby ze str. 317 "to tak samo jak porónujesz obecna ere BB do straych czasów, ale to ludzie napedzają to ze sportowcy chca byc lepsi i lepsi, przykład na Olimpiadzie tam kazdy chce oglądac wyniki, kazdy chce widziec rekordy ale k***a nie zdaja sobie z tego sprawy ze to dla przecietego kowalskiego nie osiaglane i tam musi byc doping, no ale jak juz czasem ktos przez przyapdek wpadnie to sie zaczyna gadanie bo to na stredyach no jak tak mozna itp
wiec jedno albo drugie
"




Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-07-11 06:18:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium