SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 497093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Mam już dość tego jedzenia.Węgle i cukry obezwładniły mnie a jeszcze hamburgery i naleśniki oj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2211 Napisanych postów 6190 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311276
Ja pie...ę, to jakiś dramat jest..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Panowie tak jak pisałem wstawiam krótkie podsumowanie redukcji a bardziej jej pierwszego etapu. Jak określiłem powyżej redukcja trwa dalej i obiecuję, że podkręcę sprężynkę i będzie jeszcze bardziej intensywna.
Podsumowanie przedstawiam w postaci zdjęć.
Ostatnio wszedłem na Carb Nite i kalibrowałem (fajne określenie) 11dni po czym ładowałem węgle (było to wczoraj).Pojadłem fajnych rzeczy a brakowało makaronu,bułek ale napiszę po ich zjedzeniu już miałem ich dość bo byłem mega pełny. Przekonałem się, ze węgle bardzo wpływają na nasz układ trawienny i potęgują uczucie przepełnienia i zamulają organizm. Wpadły nie zdrowe drożdżówki lody Grycan-biała czekolada(niebo w gębie).
Posiłki do ładowania:

Shake z banana ,białka i mleka.

Jogurt truskawkowy,kiwi,truskawki,rodzynki,banan,makaron durum.

Spaghetti-makaron durum,pomidory,czosnek,cebula,mozarella

Hamburgery niestety weszły 3 a ja umarłem z przejedzenia.
Mięso wołowe, cebulka czerwona,korniszon,sałata lodowa,pomidor,sos z majonez,chrzanu i ketchupu.


Poniżej wstawiam zdjęcia z redukcji z zeszłego roku oraz z tego roku. Pierwsze z zeszłego roku. Drugie zdjęcie to zdjęcie po 11 dniach diety Carb Nite czyli przebywania na węglach do 30g-40g.Trzecie i kolejne zdjęcia po wczorajszym ładowaniu.Różne światło tych zdjęć też na pewno robi różnicę.
Podsumowując to myślę, że cos tam mięsa wpadło bo waga na poprzedniej i tej redukcji taka sama.
Osobiście jestem zadowolony

Redukcja 2014r

Redukcja 2015 po 11 dniach na tłuszczach
Redukcja 2015r po ładowaniu

Kolejne zdjęcia z dzisiaj:




Carb nite ciągnę dalej bo na razie mi pasuje w ty, że ładowania wejdą róznie.Teraz załaduję dopiero 30.06. bo mamy knajpową imprezę integracyjną. Kolejne ładowania będą spokojniejsze.Później w czasie wakacji może być różnie ale pamiętał będę , żeby nie stracić tego co już zrobiłem.
Napiszcie co myślicie i naprawdę jestem otwarty nawet na krytykę



Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2015-06-21 13:00:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Jak widzę przemiany dokonane w 5 miesięcy na stronie przemiany to na 100% sterydy.Powinni podzielić na tych co brali i nie brali bo to robi różnicę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
kerad37
Jak widzę przemiany dokonane w 5 miesięcy na stronie przemiany to na 100% sterydy.Powinni podzielić na tych co brali i nie brali bo to robi różnicę.


z jednej strony kto się przyzna do brania, z drugiej kto uwierzy że forma zrobiona na czysto

na fotach super wyszły ramiona - szczególnie triceps

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kerad37

Osobiście jestem zadowolony



I tego się trzymaj bo czego chcieć więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest elegancko. Poziom BFu dla mnie nieosiągalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30570 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131234
Trochę się napracowałem. A oto wynik.
Redukcja wyszła lepiej niż ubiegłego roku!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ramiona super Darek.
Generalnie trzeba przyznać, że robisz dobrą robotę.
Chociaż nie podzielam wielu Twoich poglądów;) to podziwiam i gratuluje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
ojan
Trochę się napracowałem. A oto wynik.
Redukcja wyszła lepiej niż ubiegłego roku!





Dzięki Wszystkim. Panie Janie.Dzieki za robotę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium