SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Dzisiaj przebiegłem 7km w czasie 34'49"miało być 8 ale pobiegłem szybciej jak na mnie i już nie chciałem forsować. Ważne , ze wyszedłem pobiegać bo mi się nie chciało.
Marcin czy te biegi na 8km i 14km które mam w planie biegać wolniej w zakresie około 70HRM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
Wolno biegaj najdluzsze biegi - niedzielne najlepiej. Dobrze byloby ten trening zrobic w porze startu, niezaleznie od pogody - jesli mozesz, bo organizm szybko uczy sie ze danego dnia tygodnia i o danej porze ma byc gotow na wysilek. Wolno - najlepiej niewiele wiecej niz 60%. Krotsze biegi ciagle - szybciej, albo jednym szybkim tempem tuż ponizej 80%, albo narastajaco, zwiekszajac tempo co 1 km np. Tylko w szybkich akcentach wychodz ponad 80%.

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Czy w dniach treningu biegowego trzymać kaloryczność jak w dniach treningu siłowego?Robię trening fbw 2 razy w tug. na podtrzymanie na przemian z biegowym I tak myślę czy na razie nie wyrzucić nog z siłowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
A po co wyrzucać nogi? Przy bieganiu inne włókna pracują. To nie koliduje ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Ale czuję przemęczenie bo codziennie Idą na bój nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Dzisiaj trening FBW ostatni w tym tygodniu i przed wyjazdem na wypoczynek.Na treningu zrobię głównie brzuch,barki,triceps i klatkę oraz delikatnie nogi.Jutro wybieganie na 14km zobaczymy czy chwycę wiatr w żagle po magicznej cyfrze 10km.
Przyszły tydzień to roztrenowanie może nawet zrobię 2 tygodnie ale nie rezygnuję z treningu biegowego. Od soboty luz blues rock adn roll i tańce do białego rana co dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Kasa ci pospływała (chyba) to urlopie się należy. Gdzie sie będziesz byczył?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Nad morzem można było założyć się o wiszenie na drążku przez 2,5 minuty.Stawiałeś 20 a jak wytrzymasz to dają 100 plus wkład 20.Nikt nie wytrzymał.Drążek obracał się wokół własnej osi I to był gwóźdź do trumny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Po powrocie z wakacji na zakończenie roztrenowania forma wygląda jak na poniższym zdjęciu. W czasie wakacji codziennie było czitowanie co odbiło się na sylwetce.Zdjęcie robione bez napinki tak do zobrazowania aktualnej formy. Waga od zakończenia redukcji skoczyła już o 5kg do góry aktualnie 88,8kg.
Od poniedziałku myślę ruszyć z masą ale mam obawy, ze na 5.09. na zjazd szkolny nie wbiję się w gajer.
Myślę co dalej bo jak masa to kalorie w górę w DT na 3800 a w DBT na 3400 a to już jest dużo.
Ćwiczenia oprę na wielostawowych i dołożę ćwiczenia na barki które pójdą jako priorytet i na triceps. Program chyba 5x5 3 x w tygodniu.Muszę do tego usiąść i przeliczyć ciężary.Nie zależy mi na sylwetce kulturysty takiej niekształtnej ale bardziej celuję w fit z tym że koszulka musi być opięta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
kerad37
Po powrocie z wakacji na zakończenie roztrenowania forma wygląda jak na poniższym zdjęciu. W czasie wakacji codziennie było czitowanie co odbiło się na sylwetce.Zdjęcie robione bez napinki tak do zobrazowania aktualnej formy. Waga od zakończenia redukcji skoczyła już o 5kg do góry aktualnie 88,8kg.
Od poniedziałku myślę ruszyć z masą ale mam obawy, ze na 5.09. na zjazd szkolny nie wbiję się w gajer.
Myślę co dalej bo jak masa to kalorie w górę w DT na 3800 a w DBT na 3400 a to już jest dużo.
Ćwiczenia oprę na wielostawowych i dołożę ćwiczenia na barki które pójdą jako priorytet i na triceps. Program chyba 5x5 3 x w tygodniu.Muszę do tego usiąść i przeliczyć ciężary.Nie zależy mi na sylwetce kulturysty takiej niekształtnej ale bardziej celuję w fit z tym że koszulka musi być opięta.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium