SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 492659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Panowie dzisiaj idę po wielkie barki i robię trening z ,,Ustawki SFD".Obczaję wszystko technicznie, żeby po spuszczeniu całego tłuszczu szczególnie z pasa i po wejściu na masę pchać ciężkie hantle do góry i budować 3 wielkie aktony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
idź zatem i czyń swą powinność niech barki co rosną po wsze czas - amen

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
wielkie bary, któż by nie chciał

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
np.ja .............. po co to komu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10013 Napisanych postów 30355 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728574
Czekamy na relacje w takim razie-dziś z Rafałem też to wypróbujemy-do tego-przed wyciskaniem sztangi leżąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
C Z U N G
np.ja .............. po co to komu


jakbym mial wybierac miedzy wielkimi barami ,a fajna ogolna sprawnoscia fizyczna ,wybralbym to drugie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
C Z U N G
C Z U N G
np.ja .............. po co to komu


jakbym mial wybierac miedzy wielkimi barami ,a fajna ogolna sprawnoscia fizyczna ,wybralbym to drugie


no to nic tylko triatlon Ci zostaje

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuba_n
C Z U N G
C Z U N G
np.ja .............. po co to komu


jakbym mial wybierac miedzy wielkimi barami ,a fajna ogolna sprawnoscia fizyczna ,wybralbym to drugie


no to nic tylko triatlon Ci zostaje


to nigdy................jakies chore wyniszczanie organizmu ,wystarczy popatrzec na tego czy innego

piszac o ogolnej sprawnosci fizycznej bardziej myslałem o zapasniku niz o triatloniscie ,tylko mysle o sprawnosci zapasnika ,a nie od razu o uprawianiu zapasow ,bo wachanie komus spoconej pachy jakos tez mnie nie rajcuje tak do końca

juz nie wspomne o innych rzeczach ...................................




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Wczoraj barki

-wyciskanie sztangi sprzed klatki 3s w serii łączonej z unoszeniem hantli przed siebie 3s;

-ćwiczenie z ustawki na unoszenie bokiem 8,20,5,20

-unoszenie na boki w opadzie na bramie 3s + facepulls 3s

Brzuch

-skrętoskłony na maszynie 4 serie
-skrętoskłony zwykle. 3 serie na max.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium