Rich Piana, który był ikoną kulturystyki zmarł 25 sierpnia 2017 roku w wieku 46 lat.  Świat kulturystyki był w szoku na wieść o śmierci Piany. Kontrowersyjny kulturysta był niezaprzeczalnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych osób w branży fitness. Znany ze swojego pozytywnego nastawienia, zawsze pomagał ludziom rozwijać się sportowo i był jednym z tych, którzy osiągają swoje cele za wszelką cenę.

 

Polecamy również: Rich Piana w śpiączce!

Polecamy również: Rich Piana nie żyje?

Teraz, trzy lata po jego śmierci, ukazał się piękny film, który wspomina Richa. Możemy zobaczyć kilka klipów, w których mówi o jedności w sporcie i pokazuje jego nietuzinkową osobowość. Na koniec sportowcy sponsorowani przez firmę 5% Nutrition, którą założył, pokazują jedność, wymawiając jego hasło: „Jesteśmy w tym razem”. W opisie filmu możemy przeczytać także, jak brakuje jego obecności.

„Drogi Rich, 

Świat nie jest taki sam bez Ciebie, nie mówiąc już o świecie kulturystyki. Byłbyś absolutnie *****, gdybyś zobaczył, co się w tym roku wyprawia. Na całym świecie trwa pandemia! Rok 2020 jest po prostu szalony. Uwierzyłbyś nam, gdybyśmy powiedzieli, że siłownie były faktycznie ZAMKNIĘTE przez kilka miesięcy ?! Niektóre miejsca wymagają noszenia masek, nawet na siłowni! Gdybyś tu był, prawdopodobnie widzielibyśmy Cię na dworze, podnosząc samochody jako ciężary i małe dzieci jako hantle. Właściwie wyszliśmy z 5% maskami, a zawody prawie nie istnieją. To nierealne.

Światu zdecydowanie przydałoby się twoje pozytywne nastawienie w takich chwilach jak ta. Inspiracja. Żarty. Czysta motywacja, którą emanowałeś przez cały ten cholerny czas. Nie potrafimy powiedzieć, ile razy ludzie mówią „Chciałbym, żeby Rich wciąż tu był”. Wszyscy bardzo za Tobą tęsknią. Nadal o tobie myślimy. A kiedy mówię „my”, mam na myśli każdą osobę, która cię znała, nie znała cię, tylko raz cię spotkała, pracowała z tobą, oglądała twoje filmy itp. Każda osoba, do której dotarłeś w jakikolwiek sposób, w jakimkolwiek kształcie czy formie. wciąż o tobie myśli. Jest dobra wiadomość, że mentalność 5% nadal rośnie i tylko się wzmacnia. Wszyscy OGs to głoszą, a wszyscy nowicjusze to przyjmują. Dajemy im wskazówki na podstawie Twoich własnych słów w sprawach, które zwykłeś mówić i robić, wciąż inspirując i motywując świat. Czy to na siłowni, w pracy, w osobistych wyzwaniach, czy w związkach. Jesteśmy w tym razem. TY to zrobiłeś i nikt nie może ci tego odebrać ani nam. Mamy nadzieję, że spokojnie odpoczywasz, gdziekolwiek jesteś i nie przewracasz się w grobie, jak niektórzy myślą, że czasami tak robisz. Będziemy nadal cię szanować i podtrzymywać dziedzictwo, a tymczasem... Jeśli tak jest i naprawdę gdzieś tam jesteś. Czuwaj nad nami wszystkimi. Kochamy Cię. Tęsknimy za Tobą. Z wyrazami miłości, Twoja 5% rodzina.”

Po tych wspaniałych słowach, już chyba nic nie trzeba dodawać. Obejrzyjcie filmik i powspominajcie Richa Pianę...

https://youtu.be/91eiDJ0RzI8

 

 

Komentarze (3)
Anonim

To teraz co roku będzie nowe święto ? xD

0
Bull

Jest alternatywa polityczna.

0
AdamZx

Spoczywaj Rich i spoczywaj Ric ;(

0