SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190915

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
ok dzięki za sprostowanie :) ktoś mnie w błąd wprowadził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12057 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
katuje anatomie od 2 lat na studiach%)
w przypadku tak malych miesni, zdarza sie nie pamietac funkcji.
ja w ogole z przedramienia to mialem bolaczke wszystko ogarnac, wszystkie zginacze, prostowniki, nawrotne itp itd lacznie z przyczepami:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11479
Witam. Jakie jest wasze zdanie brania kreatyny? Ja jestem za tym żeby brać w dni treningowe przed i po treningu. Uważam że branie w dni nietreningowe to strata kasy tak jak to mowi pewien polski kulturysta ;] Chciał bym poznać wasze opinie. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jesteś za tym żeby tak brać bo Karmowski rzucił jednym zdaniem? Bierz codziennie.

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2014-07-29 23:22:27

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1388
Czy miał ktoś może problemy ze snem? Próbowałem już spać w różnych godzinach, różne długości, drzemki po południu, ale to nic nie daje. Cały czas czuję sie niewyspany i przymulony, kawa i herbata też kiepsko działa. Około 11 idę na trening ospały, na treningu źle się czuje, czasem boli mnie głowa i zbiera na wymioty. Dietę mam na 100% dopiętą, jem 2-3 godziny przed treningiem i zawsze to samo, badania krwi i trzustki perfekcyjne. Jakieś pomysły? Może sprobować treningu siłowego na czczo i zobaczyć jak to będzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jeśli dawno nie robiłeś przerwy to odpuść sobie trening na tydzień lub nawet dwa, zarówno siłowy jak i aerobowy,

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2014-07-29 23:27:52

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1388
Odkąd zacząłem ćwiczyć jakieś pół roku temu przerwy miałem może z tydzień, tak to nonstop 3-4 treningi w tyg. Jeśli nic nie pomoże no to chyba trzeba będzie odpocząć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1765
Czy rozkład makro 50 W 35 B 15 T jest dobre na pocz. redu?

Ile czasu od początków treningów ćwiczyc FBW - czy 2 mies. wystarczą?

Czy posiłek na noc składający z jogurtu nat, kurczaka lub ryb + olej lniany to dobry pomysł?

Jeżeli dziennie ktoś pije 5l wody, to czy to ma wpływ na zejscie wody podskórnej?

Jak to jest z razowym i orkiszowym chlebem na redu - jedni mówią, że można inni nie



Zmieniony przez - FrancoF w dniu 2014-07-30 01:48:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Greg.G.P sposobów dawkowania jest kilka, najlepiej na samym sobie próbować co na kogo jak działa.

FrancoF 50 W 35 B 15 T to jest WBT jednego posiłku, coś Ci się chyba pomyliło jak masz zamiar w ciągu dnia tyle zjeść. FBW moze być 2 -3 miesiące lub do póki widzisz progres, ale na redukcji trudno go zauważyć. 5L normalna ilość, raczej wpływu nie będzie. Jak pijesz z baniaka źródlaną to na mineralkę się przerzuć. Chleb na redukcji moze być.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium