SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190899

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
Co do moich pytan, zawsze chcialem sie dowiedziec tych najprostszych rzeczy, ale nigdy nie mial mi kto ich wytlumaczyc, a to niby podstawa, a dowiedzialem sie wielu ciekawych rzeczy :D napiszcie ile macie w lapie aktualnie, bo ciekawi mnie to ile ludzie z sfd maja, ja osobicie mam 36,7cm teraz na masie chce wymaksowac 39 ale nie wiem czy sie uda ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja mam 35,5. Głupio wam, co? czas zastopować spam

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2014-09-27 23:24:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
serio, czy beke robisz? xd tzn na redukcji to kazdemu spada, ale szczerze watpie, ze tyle masz xd czesiek zazdroszcze ci przyczepow na klacie ja mam takie gowna ze mam odstep pomiedzy cycami i mnie to wku*wia strasznie, ale przyjdzie masa to i sie zatuszuje klate, ale ogolnie masz duzy progress porownujac przy zdj z profilu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
ok ja sie wyciszam, bo dostane warna czy bana, nie ogarniam kar na forum :D jakbym mial pytanie jakies, to napisze tutaj jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nie, ale serio, od takich rzeczy jest spam. Mam 35,5 w łapie. Jakbyś wiedział od początku, to pewnie byś mnie nawet nie słuchał!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
nie no bez przesady, wiedza nie leży w bicepsie, a w glowie :D Alanina daje duże pobudzenie w sensie ''mrowienie'' i czy istnieje ryzyko podniesienia cisnienia na serio wysokiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależnie od osoby mrowienie może być różne, ale odczujesz je. Niebezpiecznie wysoko ciśnienie ci nie wskoczy, nie martw sie o to.

Co do reszty pytań to takie rzeczy to w spamie pytaj.

Jak nie rzucisz po sogu za te odpowiedzi to ja nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
przy samym treningu istnieje ryzyko opdniesienia ciśnienia a że alanina pobudza, to robisz cięższy i intensywniejwszy trening, ciśnienie wzrasta barzdiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
dałem soga każdemu, zresztą ja każdemu daje sogi nawet jak przeglądam temat, a niech mają :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
chciałbyś czerwone obramowanie ?

ograniczcie spam maci do tego odpowiedni temat
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium