SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190814

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Siemka. Mam problem przy przysiadach jak już mam duży ciężar. Podczas schodzenia tuż przed zatrzymaniem odbijam się. Zmniejszyć ciężar? Co zrobić, żeby poprawić siłę w przysiadzie? Przed wakacjami robiłem 60x4 a po wakacjach 75x4, ale siła tak jakby stanęła. Starałem się co tydzień dodawać 2,5kg, ale teraz po prostu ciężar mnie przygniecie. Co zrobić aby to tak jakby "odblokować"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
kcal na +, pozmieniaj troche trening, objetosc, powtorzenia a sila powinna ruszyc

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Przysiady ze sztangą na barkach: 4x(10,8,6,4) powtórzeń.
Przysiady ze sztangą trzymaną na prodzie: 4x (6,6,4,3) powtórzeń
Wypychanie ciężaru na suwnicy:4x(12.10.9.6) powtórzeń
Prasa do nóg: 5x(18,16,14,12,12)
Wspięcia na palcach w staniu: 6x(20,16,16,14,12) Jak zmienić ten trening nóg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
@Randozz
Dorzuć HIIT/aeroby/w diecie zrób na odwrót - zmniejsz węgle, podbij fat/pomiń śniadanie i dodaj kcal z niego do innego posiłku [najlepiej potreningowego].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Kacperots12334
Siemka. Mam problem przy przysiadach jak już mam duży ciężar. Podczas schodzenia tuż przed zatrzymaniem odbijam się. Zmniejszyć ciężar? Co zrobić, żeby poprawić siłę w przysiadzie? Przed wakacjami robiłem 60x4 a po wakacjach 75x4, ale siła tak jakby stanęła. Starałem się co tydzień dodawać 2,5kg, ale teraz po prostu ciężar mnie przygniecie. Co zrobić aby to tak jakby "odblokować"


-Znajdź dobrego trenera bądź asekuranta
-Spróbuj wydlużyć fazę negatywną
- spróbuj przysiadów z podwójnym dnem albo z pauzą na na dole
- zastouj inną całkowicie metodykę treningową, przysiady np. częściej razy w tygodniu ( FBW _
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Czy moge brac zwykle mono po stosowaniu przez okres 2 miesiecy kreatyny Mp stack-a? 5 gram everyday

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12048 Napisanych postów 160477 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234520
w celu?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Popuri asekuranta mam bo ćwiczę z kolegą. Wydłiużyć fazę negatywną, czyli robiąc przysiad pod koniec np na 2 sek przytrzymać? A co co chodzi z tym podwójnym dnem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Czy ilośc 75g węgli (złożonych) przed snem na 2h nie za duza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Przed samym snem nie dawaj, z godzinę chociaż, jak bilans pozwala to ok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium