SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190921

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
to że gryfy nie są wypełnione nie znaczy że bedą gorsze, widać że dużo osób kupuje więc to raczej szmelc nie jest
jedyna roznica jest taka że hantel będzie wazył ok 2kg mniej poprzez brak tego wypełnienia

i pytanie czy jesteś pewien ze taki ciezar wystarczy? widze ze są na allegro komplety 2x20kg, ja bym się nad takim zastanowił ponieważ w przestrzeni czasu i tak bedziesz musiał kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie hantle - bierz same gryfy, obciążenie to g**** (chyba ze nie masz pieniedzy na inne teraz, ale wiecej takiego nie kupuj)
Na gryfy zakładałem nawet 50kg i trzymały, teraz wzmocniłem je prętem fi16 w środku i naprawdę nie ma na co narzekać są git, żadnego wygięcia nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14
Mam hajs mam ,dlatego pytam bo zależy mi na jakości i w miare dobrej cenie wiadomo. Może ktoś coś doradzi ,jakiś link ? Bym był wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
kupilem sobie dzisiaj jakies aminokwasy z dolnej półki cenowej, megabol 350 kapsow, dawkowanie pisze, ze 1-2 porcje dziennie (1 porcja 10 kapsow) i stosowac rano przed posilkiem i po treningu, czy przed i po treningu? nie powinno byc tak, ze 1g/10kg masy? Dodam, ze biore krete i alanine, moze to ze sobą dobrze wspolzyc? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
tak mozesz jesc to wszystko
dawkowanie bcaa tak jak napisałeś 1g/10kg to sobie przelicz ile kaps musisz jesc na porcje, stosuj przed i po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Potrzask
Mam hajs mam ,dlatego pytam bo zależy mi na jakości i w miare dobrej cenie wiadomo. Może ktoś coś doradzi ,jakiś link ? Bym był wdzięczny.



zerknij sobie na targowisko, tam sporo osób chce się pozbyć sprzętu i mozna czasem kogos znalezc z propozycja przyzwoitych cen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
1 kapsulka zawiera 1g? powiedzmy, ze waze 70 pare kilo, jakies 78 to wylicze sobie 8g/80kg masy to brac 4 g przed treningiem i 4 gram po? lykac te tablety od razu przed treningiem czy jakies 20-30 min przed?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
wchłaniają się bardzo szybko więc moze być bezpośrednio przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
a odpowie mi jeszcze ktos, jak je lykac jezeli juz sobie wylicze powiedzmy 8g? 4 g przed i po, czy 8 g przed i po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
przed treningiem

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium