SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak to spięcia leżąc bokiem, moze o skłony boczne się rozchodzi

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
chodzi mi o to cwiczenie:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
może być takie czy skłony z hantlą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12057 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
osobiscie w kontekscie zdrowego kregoslupa, nie polecam swoim podopiecznym takich sklonow.
wole wejsc w izometryke akurat jezeli chodzi o skosy.
polaczenie sklonu ze skretem w dluzszej perspiektywie srednio wypada na nasze plecy...

to tak samo jak niewiele osob wie, ze ab wheel dosc ostro daje po dupie odcinkowi ledzwiowemu podczas pelnego zakresu do poziomu, czyli rece przedluzeniem osi ciala

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
Wcześniej dodawałem dietę, ale nie wiem czy dojadam te 2300kcal nawet i nie będę miał z czego ucinać potem, więc postanowiłem obciąć trochę mleko i tłuszcze z oliwy/masła orzechowego za to dodać owsiankę z bananem (przeniesiony z 1 posiłku) i orzechami.. dobre posunięcie to będzie, czy lepiej zostać przy tym co jest? Dodam, że jak na razie waga leci dość optymalnie (przez ponad 2 tyg jakieś 2,5kg zleciało)
PS. Zdrowiej wychodzą całe migdały czy w płatkach?







Zmieniony przez - Randozz w dniu 2014-08-11 14:50:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
Randozz
Wcześniej dodawałem dietę, ale po 1 nie wiem czy dojadam te 2300kcal nawet i nie będę miał z czego ucinać potem, a po 2 chyba błonnika trochę mało w diecie mam, więc postanowiłem obciąć trochę mleko i tłuszcze z oliwy/masła orzechowego za to dodać owsiankę z bananem (przeniesiony z 1 posiłku) i orzechami.. dobre posunięcie to będzie, czy lepiej zostać przy tym co jest? Dodam, że jak na razie waga leci dość optymalnie (przez ponad 2 tyg jakieś 2,5kg zleciało)
PS. Zdrowiej wychodzą całe migdały czy w płatkach?







Zmieniony przez - Randozz w dniu 2014-08-11 14:50:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Czy to jakiś duży błąd, że podczas przysiadów jedna noga jest bardziej wysunięta do przodu? Nie jest mocno, tak o pół kciuka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12057 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
tak. zmienia sie wtedy cala biomechanika pracy cocby miednicy, rzutujac na nieprawidlowe ostawienie kregoslupa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
A co zrobić aby się tego pozbyć? To jest mechaniczny odruch i nie moge tego opanować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12057 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
przybij stopy gwodziami do podlogi


a tak na serio, ustaw sobie jakas deske, step przed stopami by zablokowac mozliwosc przesuwania.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium