SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190839

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385516
dokladnie tak jak piszesz a mam tez stevie w tab

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-07-30 15:01:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja nie przeliczam, 1 tab = 1 łyżeczka, daje wg odczuć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
Kilka dni temu wstawiałem dietę, ale od paru dni mam jednak trochę mniej tego kuraka i ryżu niż w planach, bo nie chce mi się dokrajać i ważyć mięsa, ani zostawiać pół worka ryżu.
Reszta posiłków taka sama, zostawiać tak jak jest czy dodać jakiś posiłek? I ciągnąć na razie na samej diecie, czy dodać już aeroby? nie chcę też od razu za nisko zejść z deficytem, bo później może lecieć nie będzie chciało albo co :D




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1228
Czy możliwy jest wzrost siły podczas redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
Witam Czy przenoszenie sztangi za głowę angażuje bardziej klatkę piersiowa czy plecy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Na redukcji nie zwiększysz siły, no chyba że dopiero zaczynasz. Co do przenoszenia sztangi/hantli zależy na czym się skupiasz, można je wrzucić do treningu pleców jak i treningu klatki.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
co do siły na redukcji w niektórych ćwiczeniach się można poprawić a w niektórych nie.

Randozz moze być, tego kuraka to na raz jesz?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
massi123
Witam Czy przenoszenie sztangi za głowę angażuje bardziej klatkę piersiowa czy plecy ?


Wszystko zależy od zakresu ruchu i skupienia się na danej partii, bardziej jednak najszerszy grzbietu z punktu widzenia biomechaniki.




Oczywiście że można zwiększyć siłę, tylko kwestię jaki jej rodzaj z reguły ulegają poprawie tzw. siła szybkościowa oraz wytrzymałość siłowa, absolutna i bezwzględna raczej nie. Choć i tak te typy akurat związane są z metodyką trójbojową, a nie kulturystyczną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2150
dla mnie stevia kiepska jest ma dziwny posmak, wole juz aspartam ale dosc kontrowersyjny jest nie wiadomo w koncu czy szkodzi czy nie, nastepnym razem planuje kupic ksylitol chyba najzdrowsza opcja, ziemniaki gotowane w diecie tak czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Ziemniaki jak najbardziej
Aspartam nie szkodzi :) póki co nie ma na to ŻADNYCH dowodów, wymysły fanatyków można włożyć między bajki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium