SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190836

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385516
rozkladasz na szmatce w cieplym pomieszczeniu , lub szybciej nagrzewasz piekarnik i wkladasz na chwile do niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2150
po takim suszeniu juz chyba omega 3 nie wystepuje w orzechach...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2252
siemka, mam pytanie co do ml a g w przypadku białka. Mam miarkę która ma 50ml to czy to 50ml to jest ok 20g czy ile??? Nie mam aktualnie w domu sprawnej wagi to nie mogę sprawdzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2252
siemka, mam pytanie co do ml a g w przypadku białka. Mam miarkę która ma 50ml to czy to 50ml to jest ok 20g czy ile??? Nie mam aktualnie w domu sprawnej wagi to nie mogę sprawdzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
zależy też od białka ale 60-70ml to będzie jakieś 30g, ja mam ostrovit i 60 ml = 30g u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15829
Pomocy. Jestem na redukcji j jest klapa. Waga szla delikarnie do gory a pas stal,lecz od pewnego czasu wiecej biegam, robie juz typowa redukcje i pas poszedl 2cm do gory...dlaczego?? Moze byc od tego, ze pije ponad 3l wody dziennie?? Robie split silowy a po nim cwiczenia cf lub kompleks w rundach zamiast typowych aerobow.

Jestes Panem swojego losu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Dużo istotnych zmiennych na to wpływa. Najlepiej wstaw nowy temat. Wklej ankiet, dietę, trening itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
LipnyKoksu trudno oszacować co tam zostanie, ja bym tym głowy sobie nie zawracał. Tylko ni susz ich w wysokiej temperaturze.


Celtic licz ok 18g, każde białko ma inną masę własna, jedno jest jak puch inne zbite.


rooneyy89 mozliwe też jest że jadałeś marnie małe ilości i gdzieś tam wyczytałeś że aby zredukowac trzeba to i tamto policzyc, i jak do tego się zastosowałeś to mogło się okazać że na redukcji jesz więcej niż normalnie jadałeś.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2014-08-08 10:14:56

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15829
Wiec anubis jak to powinienem zorganizowac, aby sie zredukowac?? Skoro po wyliczeniu wychodzi wiecej anizeli jem obecnie

Jestes Panem swojego losu...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium