SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190843

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm to nie wiem...nie moge np. dodać miski na przyszłe dni 12,13,14 itp. listopada..jest zablokowane w tym takim kalendarzu :C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
może relog pomoże ^

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
U mnie jest to samo, więc chyba wyłączyli tą opcje :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1244
1. Po jakim posiłku najlepiej ćwiczyć ? białko+tłuszcz czy węgle + białko ? Jestem na redukcji.
2. Jak wygląda spalanie podczas wysiłku? z tego co wiem do 20 min spalamy węgle potem tłuszcz a potem pow. 1h+ białko. Ale czy ten czas zależy od intensywności treningu czy jest stały tylko proporcje spalania się zmieniają od intensywności ?
3. Ile najwięcej można tracić kg na tydzień ?

Zmieniony przez - Nyeth w dniu 2014-11-11 18:15:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Węgle + Białko
2. Jest to bardziej skomplikowane, organizm ma wiele zapasów z których korzysta podczas wysiłku, nie musi to być tłuszcz (ale niech wypowie sie ktoś z większa wiedzą)
3. Nie ma takiego wyznacznika, ogólnie im większy bf tym redukcja jest łatwiejsza. 0,5-1kg jak bedziesz tracił to jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1244
Co do BF wychodzi 19% (100 kg wagi) czyli ok 19kg tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nyeth
1. Po jakim posiłku najlepiej ćwiczyć ? białko+tłuszcz czy węgle + białko ? Jestem na redukcji.
2. Jak wygląda spalanie podczas wysiłku? z tego co wiem do 20 min spalamy węgle potem tłuszcz a potem pow. 1h+ białko. Ale czy ten czas zależy od intensywności treningu czy jest stały tylko proporcje spalania się zmieniają od intensywności ?
3. Ile najwięcej można tracić kg na tydzień ?

Zmieniony przez - Nyeth w dniu 2014-11-11 18:15:56

1. zbilansowany o niskim ładunku glikemicznym ( czyli węgle, białko i tłuszcz )
2. wszystko zależy o jakim mówimy wysiłku, tlenowym, beztlenowym czy mieszanym. Bardzo ogólnie
Na treningu siłowym ( beztlenowym ), HIIT głównie węglowodany
Na aerobach ( tlenowy ) bieżnia, rower itp. głównie węglowodany i tłuszcz ( WKT oraz IMTG )
i teraz tak jak mówisz tutaj intesywność jest najważniejsza oraz wpływ wysiłku na EPOC oraz Metabolizm. To jest złożone zagadnienie polecam Fizjologie wysiłku Górskiego
3. Wszystko zależy od BF, diety i treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80255
Mam taką sytuacje że w niedziele ide na urodzinowy obiad i nie mam pojecia co tam będzie do szamania (słodyczy raczej jesc nie bede).I w związku z tym dwa pytania:
-próbowac sobie tak treningi ustawic zeby to byl dzien nietreningowy?
- co robic zeby z kaloriami jakos dobrze wyasc tego dnia? macie jakies sposoby?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak już to ja bym dał na dzień treningowy właśnie, a kalorii możesz np. zostawić powiedzmy 1000-1500 i po prostu się najeść na tym obiedzie nie licząc niczego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem kobietą, czy jesli głównie biegam długie dystanse to robiąc 2 treningi siłowe w tygodniu jestem w stanie osiągnąć jędrne ciało z lekkim zarysem mięśni (nie mówie tu o mięśniach i ciele zawodniczki bikini fitness), czy 2 to za mało?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium