SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190831

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
Dzisiaj miałem mieć wizytę u endokrynologa (lipomastia) na którą czekalem 2 msc i mi dzisiaj dopiero powiedzieli, że w tamtej przychodni od 18 lat przyjmują, więc chyba prywatnie muszę iść.. ogarnia ktoś jakie badania powinienem sobie zrobić? TSH już miałem robione i w normie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12049 Napisanych postów 160477 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234521
testosteron wolny, prolaktyna, estry, kortyzol. proby watrobowe, trojglicerydy, hdl, ldl, i j/w i masz full wypas%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
Pisze jeszcze raz :
ja na brzuch robie allahy, unoszenie nog w zwisie a skosne to opad boczny z hantelką zaj**iscie go czuje, jednak wydaje mi sie, ze robienie brzucha 3x w moim przypadku to blad, bo ostro go katuje i miesnie nie regeneruja sie odpowiednio, jezeli robie w pon/sroda/piatek i chyba zaczne pon/piatek, ale moze ktos utaj sie wypowie nt. regeneracji. mam jeszcze jedno bardzo ważne pytanie odnosnie brzucha. To mój priorytet i nie wiem, czy jeżeli : Unoszenie Nóg w zwisie powinienem robić max unoszen i koniec, czy rozlozyc to na serie? Allahy też na serie, czy max przyciagniec, co z opadem bocznym seria, czy max? zawsze robilem wszystko na max, ale moze robilem zle, prosze o odpowiedz pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Czy cheat meal na masie co tydzień nie będzie przesadą? I czy jest może hmm jakiś wzór czy coś podobnego który pomógłby określić czy mogę już sobie pozwolić na cheata czy powinienem jeszcze z nim poczekac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jeśli celem ma byc rozbudowa mieśni prostych i skośnych brzucha to proponuje ćwiczyć go 2 razy, raz stricte siłowo czyli.
Allahy/ crunche z cieżarem 4 x 12-8
+ skłony boczne z sztangielką 4 x 12-8

drugi raz stricte technicznie i wytrzymałościowo
np. Wymachy nóg w podporze 4 x 20, 20, 20, max
+ russian twist 4 x max



co do cheatów, jeden posiłek na tydzień da wiecej korzyści niż odwrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
dzieki, uspokoiłeś mnie, bo z 1 strony 4 podwójne tosty to nie taka tragedia bo z chleba pełnoziarnistego ale z 2 jakoś sie z tym nie fajnie czułem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
ja nie zawsze proponuje zamienia chleba pszennego na pełnoziarnisty, gdyż ciężko takowy dodać większość to mieszane chleby + karmel. Raczej proponuje zamianę na inne źródła węglowodanów, bądź jeśli to 1 posiłek tylko chlebowy to może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
albo samemu zrobic chleb i wtedy wiadomo ze bedzie nie najgorsze zrodlo wegla , ale to juz trzeba sie bawic w kuchni i np, takiego chleba nigdy nie robilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Robienie chleba proponuje z reguły kobietom +30 lat :D gdyż z doświadczenia wiem, jak ktoś umiejętności nie ma to mu nie wyjdzie albo organizacyjnie za dług trwa u młodszych, ale oczywiście taki najlepszy :)

ja pare razy, ale roboty naprawdę dużo, robiłem też ztw. speed chleb ale to w smaku średnie było
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium