SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190902

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1244
Czy da się zwiększyć wytrzymałość stawów nadgarstków?
Mam trochę problemów z stawami i kręgosłupem (genetyka). Jestem na redukcji więc używam małych ciężarów za to wiele powtórzeń. Trzymając sztangę gdy stoję nawet gdy na sztandze jest tylko 50-60kg przy 8-10 powtórzeniu wysiadają mi nadgarstki (nie wytrzymuję z bólu). Gdy ćwiczę klatkę, wyciskając sztangę na płaskiej to nic nie boli, żaden inny chwyt też nie boli. Jak mógłbym zwiększyć wytrzymałość ścięgien/ stawów?

Druga sprawa, gdy robicie przysiady trzymając sztangę na barkach to dotyka ona środka waszych pleców czy tylko przylega na barkach? Pytam, ponieważ u mnie opiera się głównie na kręgu kręgosłupa i trochę to jest niewygodne i pytam czy to normalne.



Zmieniony przez - Nyeth w dniu 2014-11-14 22:20:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. O jakim ćwiczeniu mowa? Duża rola techniki.
2. Podłóż ręcznik bądź jakąś gąbkę na plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1244
Łydki ćwiczyłem - stawałem z sztangą wyprostowany na palce stóp ;p Sztangę trzymałem na wysokości barków podchwytem i nadchwytem (jednakowy efekt)

Zmieniony przez - Nyeth w dniu 2014-11-14 23:12:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1638
Mam takie pytanie... Brakuje mi około 800 kalorii z czego około 60 to węgle, a 20 to tłuszcze, czym to podbić w jednym posiłku? Ryż mam, jajka mam, owsianke mam, co mogę zjeść jeszcze na redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5170
Tłuszcze: orzechy, oliwa z oliwek
Węgle: wafle ryżowe, makaron, kasza, razowe pieczywo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1638
Czyli wafle ryżowe byłyby okej opcją na redukcji, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
no pytanie, wiadomo że ok

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12056 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
aby nie za czesto

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1638
Czyli nie codziennie, czy nie za dużo w ciągu dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12056 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
kwestia w jakiej porze dnia bedziesz jadl, osobiscie okolo treningowo bym tylko stosowal na redukcji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium