SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190880

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
Siema mam takie pytanie. Woda tak zwana "kranówa" zawiera jakieś ilości cukru????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
nie,
żadna woda pitna nie może zawierać kcal
chyba że jest zanieczyszczona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
jeszcze tak dla pewności... Co do tego zanieczyszczenia wody to chodzi ci o różnego rodzaju wody gazowane oranżady, cole itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zanieczyszczenia czyli cos się dostanie a nie powinno tam tego być, np jak stare są rury, gdzieś dziura jest, źle oczyszczona.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
J.W
Woda dostarczana do Twojego domu jest bardzo restrykcyjnie przestrzegana, jeśli chodzi o czystość, ale SANEPID, PIS nie interesuje stan rur w Twoim mieszkaniu itp. Oni tylko ją doprowadzają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Najgorsza woda jaką piłem, to w Lublinie, podobno z nałęczowa a chlorem tak dawała że nie wiem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
witam, mam pytanie co do super serii, bo nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi na to pytanie. Otóż wchodze na modlitewnik biore hantelki macham nimi 12 razy, biore gryf prosty macham 12 razy biore łamany nachwytem 12 razy, super seria skonczona, czy robic potem znów to samo, tylko 10/10/8? wydaje mi sie, ze nie dalbym rady za chiny zrobić tego 12/10/10/8 wiec stad moje pytanko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
To nie jest SS, a seria łączona ( triseria )
robisz 12 powt. jednego, potem od razu 12 następnego i następnego i przerwa. Potem 10 i 10 i 10 przerwa itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Jak powinien wyglądać rozkład partii ciała na trening 4 dniowym splitem? Na dodatek dodam że chce 1 dzień poświęcić na bica,trica i przedramie. Czy układać tak klata+bic lekko, Plecy+tric lekko. A potem w jakiś tam jeden dzień bic,tric i przedramie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium