SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190822

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1794
Hej od 3 dni przed treningiem pijam kawę rozpuszczalna z cynamonem .
Fajnie na mnie działa potliwość Genialna Energia 5/6 , metabolizm na 100% jest lepszy . Az za ...
Co mam na myśli podczas treningu dostaje tak jak by biegunki przez 4 h z 3 razy ide do toalety kupa jest rzadka ale i mala dosłownie . A i pocę się nawet kilka h po treningu . np ... przed chwilka brałem prysznic w cieplel wodzie . i po 5 min kapało zemnie potem . No i wlaśnie nie wiem co mam zrobić bo ta biegunka trochę przeszkadza mi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie pij kawy przed treningiem i zobacz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1794
znaczy muszę pić bo czuje ze mam większą ciepłote organizmu a wiec szybciej pale tłuszcz a jestem na redukcji wiec szybsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie musisz pic, odstaw na razie i zobacz czy cos sie zmieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
przeceniasz rolę kawy i cynamonu w kontekście lepszego spalania tkanki tłuszczowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1794
znaczy miałem już jeden spalacz tłuszczu z olimpu każdy go polecał a na mnie nie działał . dieta ta sama nic sie nie zmieniło a jednak kawa i cynamon działają może efekt placebo czy coś ale ważne że czuje że działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
kofeina to kofeina, niczym nie różni się tam w kawie ( prócz dostarczanych innych składników ) niż ta chemiczna
Fizjologii nie oszukasz, spalacze nasilają tylko termogeneze czy lipolizę, jednak jeśli dieta jest do bani, to nie ma czego nasilać :)
jak się uprzesz to powiesz że HMB, L-karnityna, acai działa tylko to nie jest niemierzalne :) ja kjest dieta i trening dopięty to musi waga lecieć, a spalaczy tylko mogą wspomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja Ci nie każę rezygnować tylko odstawić na 2-3 treningi, jak się uspokoi to ok, znowu weźmiesz i jak objawy się pojawią to widocznie kawa z cynamonem nie służy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
śledź nie sprawdzi sie raczej jako źródło omegi? i jeśli musiałbym wybrać kiedy zastosować bcaa przed czy po treningu to która opcja przyniesie więcej korzyści? Dodam że po szło by razem z białkiem i carbo czy jakimś owocem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
śledź to jedne z lepszych. jak nie najlepsze źródło omega-3 , oczywiście świeży
bcaa przed, lub w trakcie , a białko ( też zawiera bcaa ) +carbo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium