SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190833

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
nie lepiej rozlozyc tego splita na np. pon,wt,czw,pt? zeby nie bylo 3dni przerwy
nie widze sensu wrzucania tego fbw

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Nie da rady go tak rozłożyć, bo mam w piątki treningi JJ.
FBW chciałem wrzucić dla przyjemności. Bez treningu siłowego przez dłuższy czas czuję się jak ryba bez wody.

A w sobotę mam siłownie dostępną tylko rano, a ze względu na dietę, trening najlepiej żebym zaczynał o 15-17.



Zmieniony przez - walker1707 w dniu 2014-10-01 12:27:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
co za dużo to niezdrowo, lepiej trenować mniej a mądrze. Wiem do czego to prowadzi ; )
no chyba, że na redukcji :)
dla przyjemności to ja bym na rowerku z dziewczyną pojeździł, albo jakaś odnowa biologiczna.
FBW to trening ciężkoatletyczny wg mnie, no chyba właśnie że w formie dla babć, wtedy można powiedzieć ze dla przyjemności :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Popuri, ja po ostatnim FBW byłem szczęśliwy, chciało mi się rzygać, ale to pewnie przez to, że jadłem jajka przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Na rowerek dla mnie za zimno.
Wolę na ciężarach popracować, myślałem o FBW po 8-12 rep i 2 serie na ćwiczenie z 50-60% 1CM.
I chyba tak zrobię w tym tygodniu, IMO najlepszą decyzje podejmuje się na podstawie doświadczenia, jednak najpierw wolę zapytać o zdanie kogoś z większym stażem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 928
Jeżeli robię na biceps ćwiczenia:
Uginanie ramion z gryfem łamanym 3x10 po 22kg razem ze sztangą to czy jeśli już skończe je robić to mogę potem odejmować po 5kg i robic po jednej serii aż do pustej sztangi?
Bo potem wchodzi mi taka pompa że nie mogę dopiąć bicepsa :D To się chyba nazywa dropset ale nie chce wprowadzać w błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
tak to drop set

jeśli chodzi o korzyści sportowe to wg mnie z FBW dodatkowo żadne, już lepiej dać ACT np. może cross, hiit, kompleksy, areoby, stretching ale to ma być dla przyjemności czyli notabene coś odwrotnego, to możesz dać co Ci dusza zapragnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Zrobiłem ostatnio trening z takim panem. Ćwiczyłem z nim nogi to były przysiady i zrobiłem więcej niż zaplanowałem. Powiedział żebym zrobił tylko 1 ćwiczenie (prasę do nóg) bo zrobiłem ponad normę, jeśli chodzi o przysiad i żebym więcej już nie robił. Czy miał rację? Miałem do zrobienia jeszcze 4s wykroki i 5 s suwnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jeśli intensywność była ok :) to IMO w Twoim wieku lepiej zrobić mniej ćwiczeń a lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Znaczy on już długo ćwiczy i mówi, że mam b. dobrą technikę. Powiedział, żebym tego nie robił wykroków i suwnicy bo "przełamałeś bariere" chyba chodziło mu o wynik w przysiadzie. I to niby był szok dla mojego układu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium