SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190895

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
a jak z tym IF? schodzić do 4h uczty czy nie ma sensu? przy 3 treningach na tydz i ok 9-10h snu i tak spoko regenerację będę miał :P
EDIT:
Jeszcze zapomniałem, robić cardio nadczo w DNT (jakieś 45-60 min rowerkiem) jak nie mam bcaa? BF mam jakieś 17% to raczej tłuszcz powinien lecieć, ale mięcha też może trochę, więc warto?

Zmieniony przez - Randozz w dniu 2014-07-21 21:38:15

Zmieniony przez - Randozz w dniu 2014-07-21 21:47:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Dzisiaj jezdzilem sobie rowerem i podrywalem na jedno koło itd , po jezdzcie zaczal mnie bolec biceps u prawej reki i to tak dziwnie jak lezy reka na czyms oparta to nic jak cos trzymam to nic jak napne tez nic , tylko podczas ruchu boli a jak sie zatrzyma juz nie , mam dopiero tak od ponad godziny , ale lubie szybko działać , czy moglem sobie cos naderwac?

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12053 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
Naciagniety miesien pewnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
I kiedy to przejdzie ?

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1230
Mam pytanie związane z wyciskaniem sztangi na lawce plaskiej otóż mam dwa problemy (dodam, że to moje początki) otóż sztanga ma byc w okolicach klatki (sutków) ale ja mam tendencję że caly czas jakoś mam ją nad szyją nei wiem taki odruch że myślę że jak dam ją do przodu to mi poleci po prostu w przod i spadnie jak się tego pozbyc? Cwiczyc bez obciazenia i wykonywac odpowiednia technike?
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1230
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12053 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
nadgarstki maja byc proste, na K** juz nie raz wytykalismy bledy techniczne w ich filmach.
poza tym nie wklejaj zdjec z ich url
korzystaj z naszych filmow jak chcesz prawidlowo cwiczyc
http://potreningu.pl/cwiczenia/mezczyzna/167/wyciskanie-francuskie-sztangi-nachwytem-lezac 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12053 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
przy WL tak samo prosto maja byc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
Randozz
a jak z tym IF? schodzić do 4h uczty czy nie ma sensu? przy 3 treningach na tydz i ok 9-10h snu i tak spoko regenerację będę miał :P
EDIT:
Jeszcze zapomniałem, robić cardio na czczo w DNT (jakieś 45-60 min rowerkiem) jak nie mam bcaa? BF mam jakieś 17% to raczej tłuszcz powinien lecieć, ale mięcha też może trochę, więc warto?


podbijam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak dasz radę to mozesz jesc w 4h, jednak jak zjesz w 6 to też bedzie ok
rób na czczo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium