SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190858

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym sobie zrobić badania, po czym przez miesiąc trzymać mega czysto miskę, ćwiczyć regularnie i powtórzyć badania oraz porównać wyniki na koniec. Jakie badania polecacie? Ja myślałem na razie nad badaniem składu ciała, równowagi kwasowo-zasadowej, cholesterolu, testosteronu. Badać nerki, trzustkę, płuca np.? Nie wiem dokładnie, na co te czynniki (dieta, trening) mogą mieć największy wpływ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
miesiąc nie zrobi Ciebie ani zdrowszym ( w ujęciu holistycznym chodzi mi o to, że te wartości całe życie powinno się dbać ) ani mniej zdrowym, ale pewne parametry mogą ulec zmiane

Co badań to zrób tak :
- Podstawowa morfologia krwi
- Lipidogram
- Panel wątrobowy
- mocz to jest na NFZ
- jak Cię stać to możesz testosteron wolny i kortyzol np.
- co do Badania analizy składu ciała to zależy gdzie chcesz zrobić albo na jakiej maszynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33
Czy w dni nietreningowe zredukować ilość białka, czy może być na takim poziomie jak w dni treningowe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
wegli mniej

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
Randozz
ze 103 na 93 cm oponki na 6 tyg to dużo? nie chcę za nisko zjechać z kcal :)

TomQ-MAG
w sensie takie masz zalozenia czy tak zszedles?

tak już zszedłem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
tylko sie cieszyc, jaki deficyt aktualnie?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
moje zero gdzieś tak na 2400-500 stoi (bez aktywności żadnej), teraz koło 2000-2300 jem, trudno mi powiedzieć, bo układam dietę, i często coś ucinam bo mi wygodniej :)

Zmieniony przez - Randozz w dniu 2014-09-04 15:04:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
a ile wagi poleciało>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
jakieś 4kg, może 4,5 :D od dwóch tyg stoi, bo kolega, któego dawno nie widziałem wrócił i sporo cheatów i picia było, teraz się staram jak najczyściej jeść
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium