SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190852

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
udzielaj się w dziale co roku są jakieś konkursy masa/redukcja gdzie możesz być czyimś podopiecznym.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
elena_1994
Hej! Mam na imię Elena, jestem studentką z Bułgarii. Lubię podróżować, ale nie mam za dużo kasy, więc szukam kogoś, kto mi pomoże. Zwiedziłam już Kraków, teraz chciałabym pojechać do Warszawy, a potem do Łodzi, Poznania i Wrocławia. Trochę to nietypowe, ale szukam ‘tymczasowych chłopaków’, którzy mnie przenocują, zaproszą na obiad i oprowadzą po mieście. W zamian postaram się, by ten wspólnie spędzony czas bardzo im uprzyjemnić..
Oczywiście mam też swoje wymagania. Szukam chłopaków poniżej 30 lat, wyższych niż 1m75cm, mających gruby portfel i hojny gest.
Zobaczcie mój filmik





Tego pluszaka zabierasz ze sobą? Jeżeli tak, to do wymagań dodaj samochód dostawczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1813
Ile kcal dziennie spozywac jezeli robie 2 tygodnie przerwy od treningu ze wzgledow zdrowotnych? Do tej pory moj bilans wynosil 3800kcal/ dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 373 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16921
Zależy od objętości, intensywności, ciężarów i organizmu ile kalorii spalałeś na treningach. Podczas cyklów treningowych organizm ogólnie pracuje na wyższych obrotach. Dlatego ilość kalorii jaką należy odjąć może być różna, obstawiam: 200-1000 kalorii. Powinieneś wrócić do bilansu na zero. Zacznij od odjęcia kalorii z dolnej granicy i obcinaj do momentu aż waga zacznie stać w miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Mam 18 lat i od paru miesięcy ćwiczę , efekty mam dobre moim zdaniem , ale nie potrafie przytyć , staram sie jeść o tych samych porach i dużo , ale waga rośnie bardzo słabo , ostatnio zanotowałem pół kilo na 2 miesiace. Mam cienką skórę , a przy wzroście 188 i wadze 82 kilo moje wyniki to przysiady 6X105 , na prostej ławce 6x90 . chce zrobić pierwszą w życiu masę , ale nie potrafię sie za to zabrać , nie potrafię przytyć . Może jakieś dobre rady od ludzi dłuższym stażem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
załóż temat z wypełnioną ankietą i zrzutem odżywiania https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8325
Wraz z BA dostałem dwie porcje przed treningówki S.A.W power and pump booster, to coś zawiera 150mg kofeiny na 100ml. To chyba zdecydowanie za dużo jak na pierwszy raz. Ma się zmarnować czy da się coś z tym zrobić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12050 Napisanych postów 160478 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234525
wez pol porcji jak jestes wrazliwy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co myślicie o ładowaniu kcal na redukcji powiedzmy raz na miesiąc?
Chodzi mi o to, że będąc dłuższy czas na redukcji tj. miesiąc, zrobić sobie jeden dzien, w którym władował by w siebie duzo wiecej kcal, takie uzupełnienie paliw.

Ma to jakiś szkodliwy wpływ na sylwetkę czy samą redukcję? A może wręcz przeciwnie, takie ładowanie może pomóc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Refeed day, normalna sprawa, pomocna rzecz na redukcji.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium