SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190841

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
a taki dzien rozpusty typu sniadanie jem konkretne z diety, ale potem juz troche pepsi wypilem, troche czekolady jakies ciasto zjadlem moze jakos moja diete zaburzyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 587
popuri, masz gdzieś wrzucony przepis na ten omlet z twojego sniadania? Bo jak patrzę na kcal i makro to woooow :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
kulturysta016
nie zarzucilem rygorystycznej diety, po prostu myslalem ze moj zoladek tez musi miec dzien rozpusty, jestem ekto wiec mi ten tluszcz za duzo nie zrobi xd


to jest jedna z większych hipokryzji żywieniowych...
Twoja dieta, a w szczególności nawyki żywieniowe są albo zdrowe albo nie. Patrząc tylko na aspekty sylwetkowe, jesteś bardzo krótkowzroczny.
Jedzenie ma być czyste i wpływać prozdrowotnie na parametry ciała. a dopiero potem kształtujemy kwestie sylwetki.
Owszem można sobie zjeść kilka hamurgerów w tygodniu, czy tam pizze, ale co tydzień regularny cheat day to już przesada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
zależy który omlet :) bo zawsze inaczej robię :D
daj link do strony w moim dzienniku to dam Ci przepis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
ok, to postaram sie nie robic tych cheat meali. Ogolnie dla redukujacych z tego co wiem, to podkrecenie metabolizmu i duzo ludzi pisalo, ze mozna sobie pozwolic na jakis czas takie cos zjesc, ale mi zalezy na szybkim wzroscie masy, nie tluszczu. aktualna waga ok. 77/79kg i chce do konca marca 84kg zaliczyc i jakies 3/3,5cm w lapie, ale nie wiem czy mi sie to uda. Od 11 pazdziernika zaczynam pierwszy cykl na alaninie i kreatynie to w sumie nie wskazane tez takie jedzenie jest. a Powiedz mi, gdybyś mógł co moge jesc w sobote i niedziele zamiast posiłków okołotreningowych? Zamiast piersi kurczaka co mogę wrzucic, bo to strata hajsu zebym go ciagle piłował w weeekend :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 256
Siema co mogę zrobić w domu na nogi oprócz wykroków i przysiadów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
wspiecia na palce, martwy na prostych tyle mi do glowy przychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Syzfki, żuraw

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
kulturysta016
ok, to postaram sie nie robic tych cheat meali. Ogolnie dla redukujacych z tego co wiem, to podkrecenie metabolizmu i duzo ludzi pisalo, ze mozna sobie pozwolic na jakis czas takie cos zjesc, ale mi zalezy na szybkim wzroscie masy, nie tluszczu. aktualna waga ok. 77/79kg i chce do konca marca 84kg zaliczyc i jakies 3/3,5cm w lapie, ale nie wiem czy mi sie to uda. Od 11 pazdziernika zaczynam pierwszy cykl na alaninie i kreatynie to w sumie nie wskazane tez takie jedzenie jest. a Powiedz mi, gdybyś mógł co moge jesc w sobote i niedziele zamiast posiłków okołotreningowych? Zamiast piersi kurczaka co mogę wrzucic, bo to strata hajsu zebym go ciagle piłował w weeekend :]


wrzucaj sobie cheat meale, ale z rozsądkiem :)
co możesz jeść ? mlion rzeczy dział Kuchnia

poljityk2
Siema co mogę zrobić w domu na nogi oprócz wykroków i przysiadów?

Przysiady bułgarskie, syzyfki, jeśli ćwiczysz z kimś to można zrobić imitacje suwnicy ( kładziesz się na ziemi a ty opierasz na go na klatce piersiowej partnera i wypychasz ), Zbieranie grzybków również możesz być, oraz żuraw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
czy przy cyklu kreatynowym mozna pic mleko? Dokladniej, dodaje mleko do platkow owsianych + do 40g platkow kukurydzianych jakies 100ml mleka, czy to zatrzyma wchlanianie kreatyny, taka mala ilosc? Z owsianych tego nie biore w sumie pod uwage, bo to wchlonie sie do platkow
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium