SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190810

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 934
Czy dobrymi ćwiczeniami na brzuch będą spinki brzucha 4 serie 40-30powt i unoszenie nóg w zwisie na drążku 5 serii 12-10 powt. ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12048 Napisanych postów 160477 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234520
moze byc, spiecia+podciaganie kolan w zwisie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 934
Ok, dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385516
ewentualnie kólko - bardzo dobre cwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 934
posiadam takie kółeczko, dzięki za podpowiedz bo nie używałem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1431
A przerwy w treningach tzn. pierwszy raz od chyba 5 mieciu miesięcy tzn od poczatku przygody z siłownią dałem swojemu ciału wolne 5 dni bez ćwiczeń.. Czy takie coś jest dobre ? czy lepiej tego unikac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385516
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1431
Tylko ,że przyznam się do złego i troche sobie diete odpuściłem natomias BF i waga jest w miejscu (odpuścilem tzn nie jestem jakichś fast foodów ryż pierś cały czas ,ale nie są to tak wymierzone ilości jak były podczas treningów)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385516
raz na jakiś czas można zrobć sobie odstepstwa od diety byle potem nie brnąc w tym ciagle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
MatrevQ69 bez ciśnień, tydzien odpoczynku Ci nic nie zrobi, nawet jak odstępstwa będą od odżywiania, no chyba że masz zamiar w zawodach startować to co innego

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium