SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190824

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 565
Czy mogę trenować takim planem na mase? Ba.. czy ,,moge,, chodzi mi o to czy trening nie będzie mi przeszkadzał w budowaniu masy i będę odnotowywał lepsze przyrosty niż gdybym trenował każdą partię tylko 1x w tygodniu?
Poniedziałek- Klatka + Biceps
Wtorek- Plecy + Triceps
Środa- Nogi + Barki
Czwartek Klatka + Biceps
Piątek/Sobota Plecy + Triceps + Barki?
czy lepeij gdybym :
Piątek- Plecy + Triceps
Sobota- Barki + Brzuch i ewentualnie coś jeszcze cardio lub coś innego.
Nogi robi raz w tygodniu ale za to porządnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależnie od intensywności treningu, jednak rozłożenie dni treningowych nie jest zbyt dobre, Biceps dzien przed placami, triceps po klatce... Lepiej klate z tricem i plecy z bicem


Na twoim miejscu bym robił raz dziennie ew. FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 565
Właśnie teraz zmieniłem triceps z bicepsem bo zawsze robiłem klata+tric i plecy+bic a kumple powiedzieli żebym sobie zmienił. Zależy mi właśnie nad tym aby robić każdą partię 2x w tyg. Tak po prostu, siłownia to moje ulubione zajęcie i kocham spędzać na niej czas dlatego wole spędzać dzień na niej niż siedzieć bez czynnie. Może udzielisz mi jakis rad ewentualnie linki gdzie mogę sobie poczytac o treningu każdej parti 2x w tygodniu, intensywności itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
https://www.sfd.pl/[ART]_Split_partia_2x_w_tygodniu-t790035.html

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2014-09-28 12:20:42

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1794
Co sądzicie o siłowni Samson w lublinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Pomyśl teraz ile osób jest z lublina, możliwe że żadna się w tym temacie nie udziela, od tego masz informator regionalny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1794
informator regionalny - co to takiego ? znaczy gdzie to jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80255
co polecacie zjesc przed zawodami biegowymi(biegi przełajowe)

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
GimbusBH
informator regionalny - co to takiego ? znaczy gdzie to jest ?


jak masz dział szybkie pytania to pod spodem masz sekcję Aktualności i Historia a tam informator, klikasz na zmien lokalizację i wybierasz odpowiednie województwo

Qitr
co polecacie zjesc przed zawodami biegowymi(biegi przełajowe)


zależy na jakim dystansie, rano normalne sniadanko może być jajecznica z razowcem, a przed samymi zawodami moze byc kofeina + żel energetyczny, któryś żel treka już np kofeinę zawiera

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80255
nie to jest krótki dystans mniej niz 2 km sztafeta szkolna ;)

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium